Yeni Sezon Yeni Kombin!

20.02.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

Güneş parlak yüzünü göstermeye başladı! Biraz yağmurlu biraz güneşli ama daha sıcak havalarla kaplandık. Yeni sezon zilleri çalıyor! Artık her geçen gün havalar biraz daha ısınacak ve biz de kışlıkları bırakacağız. Sezon trendleri oluşmaya başladı. Taze DeFacto parçaları vitrinleri doldurdu bile! Yeni sezon trendlerinden bahsetmişken, pembeler ve mavilerin egemenliğine yeniden değinelim. Bahar kombinlerine göz atmaya hazır mısın?Pembe bluzlar, pembe cigarette pantolonlar ve pembe olan her şey bu sezon çok moda! Şimdi ise sana dolabında olması gereken pembe basic gömlekle kombin önerisinde bulunacağız. Dar kesim basic gömleğini açık renk denim pantolonlarınla kullanabilirsin. Bahar esintili hoş bir parfüm ve minik çiçeklerle bezeli lacivert kol saatiyle kombinin tamamlanacak.

asimetrik erkek kazak
erkek kırçıllı bere
siyah erkek kemer

Ekose gömlek modellerini sezonda sıkça göreceksin. Sezon favorisi mavi ekoseli gömlek günlük stilin için trend parça olacak. Jeanler de sezonda her zaman olduğundan çok daha önde. Bu yüzden gömleklerini jeanlarinle kombinle. Şık tasarımlı kadrajıyla çivit mavisi kol saati karizmatik duruşunu güçlendirecek. Lacivert suni deri cüzdanla kombinine son detayı ekleyebilirsin.
asimetrik erkek kazak
erkek kırçıllı bere
siyah erkek kemer

Gözümüz sezon trendlerinde. DeFacto Blog senin en iyi stile sahip olman için araştırmalarını sürdürüyor. Trend parçaları şimdi online mağazada incelemeye başlayabilirsin.

En son yazılar