Editör Seçimi: Son Trendler

24.03.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

Mart ayının bir sıcak bir soğuk havalarına alıştık. Yanımızda muhakkak mont taşımayı da öğrendik. Ama trend görünümden asla vazgeçmedik. Editörlerimiz senin için trendlerin nabzını tutmaya devam ediyor. Hava nasıl olursa olsun, sokak stilini bir adım öne taşıman ve trendleri en önce yakalayan isim olman için buradayız. DeFacto yeni ürünleriyle gönlünde kocaman bir taht kurmaya hazır.


Basic bluzların rahatlığını cool sloganlarla birleştirdik. Sıcakladığında montunu çıkarıp trend baskılı bluzunla günün keyfini çıkarabilirsin. Son trendlerde yeri patch yamalar aldı. Denim pantolonlarında ceketlerinde ve çantalarında bu yamaları trend bir görünüm için muhakkak kullanmalısın. Baharın taze havasından esinlenen DeFacto parfümünle sokak stilin trend bir görünüme kavuşacak.

asimetrik erkek kazak
erkek kırçıllı bere
siyah erkek kemer
Ne yaparsan yap, patch detaylı denim gömleklerden vazgeçme! Sezonun trend erkek stili bu gömlek modellerinden geçiyor. Kullanımı kolay ve cool görüntüsüne hayran kalacaksın. Erkeklerin özellikle sokak stillerinde deri bileklik kullanmaları şıklıklarını bir adım öne taşıyor. DeFacto kaset parfümle tred görünümüne son dokunuşu yapabilirsin.
asimetrik erkek kazak
erkek kırçıllı bere
siyah erkek kemer
Mart ayının son günleriyle gelen son trendleri mercek altına aldık. Tüyoları seninle paylaştık. Şimdi sokak stilinde kullanacağın en yeni parçaları online mağazada keşfe çıkmaya hazırsın!

En son yazılar