Tatil Stiline İlham Veren Kombinler

26.07.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

Tatile gitmek kadar tatil bavulumuza neler aldığımız da oldukça önemli. Artık tatil planları aylar öncesinden yapılır hale geldi. Kış aylarından itibaren tatil için nereye gideceğimizi, hangi otelde kalacağımızı planlıyoruz. Bu planlar arasında tatile giderken yanımıza hangi kıyafetleri alacağımızda var tabi. Elbiseler, şortlar, mayolar, onlara uygun aksesuarlar derken işin içinden çıkamaz hale geliyoruz. Halbuki DeFacto’nun yaz koleksiyonlarıyla tatil bavulunu hazırlaman çok kolay. Nasıl mı?

Bütün gün plajda olmanın yorgunluğunu güzel bir duşla atıp, akşam dışarı çıkmak ne kadar güzel bir his değil mi? İşte tam ılık bir yaz akşamına uygun kombin önerisi, desenli tulum, sezonun trendi kısa topuklu terlik ve kombinine renk katacak bir ruj. Herşey bu kadar basit!

asimetrik erkek kazak
erkek kırçıllı bere
erkek kırçıllı bere

Akşam katılacağın bir partide abartısız ama iddialı tarzınla tüm bakışları üzerine çekmek ister misin? Tatilde bronzlaşmış tenine uyum sağlayacak, lacivert gömlek , jean şort kombini seni stil sahibi göstermeye yetecek. Kombinin tamamlayıcıları ayakkabı ve Bileklik detayları da noktayı koyacak!
asimetrik erkek kazak
asimetrik erkek kazak
siyah erkek kemer

En son yazılar