Cool Olmak Senin İşin!

28.03.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

Sokak stiline yön veren trendlerin sıkı takipçisi olduğunu biliyoruz. Cool görüntünden ödün vermeden her sezon doğru parçaları kullanarak yapacağın kombinlerle sokak stilinde kendine güçlü bir yer edinebilirsin. Sezonda neler ön planda? En yeni trendler neler? Hanig desenleri kullanmalıyım ve hangi denim pantolon modeli hit olmuş diye düşünürken sen, işini kolaylaştırmak istiyoruz. Cool kombin önerileriyle yanındayız.


Sezonun Hit Üstlerini Tanımalısın

Bahar için vazgeçilemez gömlek ve t-shirt modelleri yerlerini koruyor. Sezonun trend gömlekleri içinde kadınların en çok tercih ettiği model çizgili gömlekler. Çizgili modellerden uzaklaşmayıp aksine aranı iyi tutmanda bu sezon fayda var. Sokakların cool parçası onlar çünkü. Erkekler için geometrik desenlere sahip t-shirt modelleri cool görünümün anahtarı.


İddialı Adımları Seviyorsan Doğru Yerdesin

Denim trendine adını altın harflerle yazdırıyor DeFacto denim modelleri! En rahat kalıplara sahip cool denim pantolonlarla sokak stilinin kurallarını sen koyabilirsin. Esnek yapıları, rahatça hareket edebilmeni sağlarken denimin vazgeçilmez cool ruhunu üstünde taşıyacaksın. Kadınlar için kısa modeller ve erkekler için regular fit kesimler favorilerimiz arasında.

Aksesuarları Unutma!

Bol bol aksesuar göreceğimiz bir sezon olacak. Baharın getirdiği enerjiğle renkli seçimler yapmanı öneririz. Kadınlar özellikle renk ve desenleri karıştırmakta cesur olmalılar. Sezonun cool kombinleri için bu gerçekten büyük önem taşıyor. Çizgili gömlek ve desenli şal sen istersen üst üste çok da güzel olur! Erkekler için de spor cool bir görüntü sağlayacak olan mavi dijital ssatler doğru tercih olacak.

Sokak stilinin her daim cool görüntüsü senin olabilir. Doğru parçalar ve trendler sana yardımcı olacak. En cool kombinleri ilk olarak DeFacto Blog’dan öğren!

En son yazılar