Bahar Tazeleri

25.04.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Mis kokulu bahar adım adım yaza yaklaşıyor. Yaz modası da vitrinleri kaplıyor! Cıcıl cıvıl havalar için cıvıl cıvıl kıyafetler yanıbaşımızda. DeFacto yaz koleksiyonlarına senin için yeni parçalar eklemeye devam ediyor. 2017 yaz trendlerinin önde gelen parçaları yeni sezon raflarında. Straplez detaylar, nakışlı denimler, beyaz denim pantolonlar ve daha fazlasını senin için seçtik. En taze bahar parçalarını incelemeye ne dersin?Trend Bluz Modelleriyle Sokağa Damga Vur

Sezonun favorileri arasında sıcak havalarda en büyük dostun olacak bluz modelleri var. Havadar ve trend görünümlerine hayran kalacaksın. Etnik desenli beyaz bluz senin bohem havana yakışacak olan parça olacak. Tarzını straplez bluzla da belirleyebilirsin.

Denim Ceketsiz Asla

2017 ilkbahar yaz modasının temel taşı denimler oldu. Dolaplarda kesinlikle bulunması gereken denim parçalardan en yenileri arasında denim ceketleri senin için seçtik. Favori nakışlı modellerin yaı sıra düz modelleri de tercih edip sade bir stil oluşturabilirsin.

Trend Skinny Pantolonlara Bahar Geldi!

Bu baharda da sokak stilinde vazgeçemeyeceğin parçalardan skinny pantolon modelleri, baharın tazeliğiyle buluştu! Nakış detaylı beyaz skinny pantolonunla hem feminen hem cool bir görüntü yakalayabilirsin. Pembe skinny pantolonunu da denim ceketlerinle kombinleyebilirsin.

En taze parçalar ve en yeni trendler daima DeFacto Blog’da seni bekliyor. Online mağazayı ziyarete hazırsan beğendiğin modelleri tıklaman yeterli. :)

En son yazılar