Hangi Elbiseye Hangi Ayakkabı Gider?

30.05.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Hepimiz bir parti, davet, organizasyon ya da günlük stillerimizde sıklıkla elbise kullanmayı tercih ediyoruz. Özel bir gün içinse günler öncesinden araştırmaya başlıyoruz, acaba hangi elbiseyi seçmeliyim? Zor bir karar verme sürecinden sonra doğru elbiseyi seçiyoruz fakat daha zor bir soru aklımıza kurcalamaya başlıyor. Acaba seçtiğim elbisenin altına nasıl bir ayakkabı giymeliyim? O mağaza senin bu mağaza benim dolaşıp, çeşit çeşit ayakkabı deneyip en son bir tanesinde karar kılıyoruz. Sen de elbise- ayakkabı kombinlerinde zorlanıyorsan bu konuda sana rehberlik edecek, ilham verecek DeFacto koleksiyonlarından birkaç kombin örneği sunuyoruz. İncelemeye ne dersin?
Günlük Stil
Günlük stili oluştururken elbiseler büyük rol oynuyor. Uzun -kısa desenli, sade her türlü elbise kadınların gardırobunda mutlaka vardır. Bazen ne giyeceğimize karar veremediğimiz anlarda dolaptan aldığımız bir elbise ile hemen günü kurtarabiliriz. Tıpkı denim elbise ile lacivert spor ayakkabının uyumu gibi!

Ofis Stili
İşe giderken her gün ne giyeceğini düşünmek kadınlar için tam bir kabus.Dolabın önünde dakikalarca hangi elbiseyi giyeceğini, o elbiseye uygun ayakkabı ve aksesuarları düşünürken işe geç kalmayanımız yoktur. Ofis stilin için sana ilham verecek bir kombin örneği, sen de deneyebilirsin!

Parti Stili
Bir parti ya da organizasyon için elbiseden daha uygun bir parça olamaz! Elbisene uygun saç ve aksesuarlarla partinin en iddialı kızı olabilirsin. Ama en önemlisi elbisen için en uygun ayakkabıyı seçmek! Pudra rengi elbisenle kombinleyeceğin gümüş renk sandaletlerle partinin iddialı kızı olmaya adaysın!

Gittiğin yerde elbise ve ayakkabı uyumunla herkesin aklını başından alabilirsin. DeFacto ile bunu yapmak çok kolay. Keşfetse!

En son yazılar