Spor- Şık Olmanın Anahtarı: Polo T-shirtler

30.05.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Uzun yıllardır değişmeyen bir t-shirt trendi varsa o da polo yaka t-shirtlerdir. İlkbahar- yaz sezonu başlar başlamaz ilk giydiğimiz yazlık parçalardan biridir polo t-shirtler. Kurtarıcı bir parça olması, herşeyle kolayca kombinlenmesi dışında, yakalı oluşu, hem klasik hem spor havası ile spor-şıklığı yakalamamızı sağlar. Sen de Polo T-shirt seviyorsan, trendlerini takip ediyorsan DeFacto Polo T-shirt koleksiyonuna hemen göz atsana!Klasik Yaka
Klasik polo yaka t-shirtler tek renkli olan, pantolon ve ayakkabı ile kolayca uyum sağlayabilen modeldir. Hiçbir hareket yokken bile asil durabilen nadir parçalardandır! Bordo ve lacivertin uyumu da ayrı bir albeni katmamış mı?

Çizgi ve Desen Olmazsa Olmaz
Sade giyinmeyi pek sevmiyorsan, giyeceğin t-shirtin çizgi ya da desen mutlaka bir hareketi olmasını tercih ediyorsan tam senlik parçalar da var! Şortlarla ve eteklerle kombinlendiğinde tam yaz sezonuna uygun bir stile sahip olucaksın!

Hareketli Kol ve Yakalar
Erkek ve kadın ayrımı olmayan polo t-shirtler spor ve şık kavramlarını bir araya getiriyor. Yerine göre klasik sayılabilecek t-shirt ü spor parçalarla kombinleyip modernize edebilirsin. Yakası ve kolları hareketli, polo yaka t-shirlet oldukça tarz. Sen de kombinini yap, spor-şık ünvanını elden bırakma!

Polo t-shirt kombinlerini seviyor ve takip ediyorsan DeFacto.com.tr’de sana ilham verecek birçok parça var. Göz atmaya ne dersin?

En son yazılar