Yeni Yılın İlk Gününden Tatlı Sabahlar!

01.01.2015 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Yepyeni bir yıla merhaba diyoruz! Yeni hayaller yeni umutlar ve yeni güzel günlerin bizi beklediği bir yılın ilk sabahı da tabii ki bir başka özel oluyor. Yıla nasıl başlarsan öyle gider dedik ve tatlı mı tatlı bir kahvaltı için kolları sıvadık!0101-yeni_yilin_ilk_kahvaltisi_2Klasik Kahvaltıcılara;Klasik kahvaltı severler için tabii ki sucuklu yumurtasız, beyaz peynirsiz, şöyle nar gibi kızarmış ekmeklerin olduğu bir kahvaltı olmazsa olmazdır. Sizde mükellef sofraları sevenlerdenseniz yeni yılın ilk sabahında Türk kahvaltısının keyfini çıkarın! Demli bir çay ve sonunda bir Türk kahvesi ile güne başlamak gibisi yok!
Hafif Sabahlara;Yılbaşı akşamını bol yemekli bol eğlenceli geçirenlerden misiniz? Biraz fazla kaçırdım diye endişe etmeye başladıysanız, yeni yıla negatif düşünceler ile başlamamalısınız. O zaman sizin için yeni yılın ilk kahvaltısı kesinlikle taze meyveler, kızarmış kepek ekmeği ve sizi kendinize getirecek bir kahve! Kış meyvelerini tropikal meyvelerle karıştırarak yapacağınız bir meyve salatası nasıl olur?
Yeni Tatların Takipçilerine;Yeni yıldan beklentisi farklı tatlar, yepyeni hayatlar, yeni yerler görmek olanlardansanız yeni yılın ilk kahvaltısında bu mesajınızı evrene de vermeye ne dersiniz? O zaman hemen en yakındaki şarküteriye gidin ve bin bir çeşit peynirden alın, sonraki durağımız ise sıcacık ekmekleri ile fırın! Oradan da ekmek çeşitlerini aldıysanız bu sabah evrene mesajımız gayet net: Bu yıl benim için yepyeni bir yıl olacak! Yeni deneyimlere hazırım!
Tatlımı Tatlı Sabahlara;Ve tatlı mı tatlı bir yıl için tatlı mı tatlı bir kahvaltı! Yılın ilk kahvaltısında pancakeler ile yıla merhaba deyin! Reçeller, şuruplar, ballar… Sizin seçiminiz ne olur bilmiyoruz ama yılın ilk gününde yılın ilk kahvaltısında yıla umutlu bir başlangıç için bizim önerimiz pancake’li tatlı bir kahvaltı! Ağzınızın tadının hiç bozulmayacağı, tatlı yiyip tatlı konuşacağımız bir yıla!
Yeni yılda da tüm özel günlerinizde, tüm günlerinizi özel yapmak için DeFacto dolabı hazır! 2015’in moda trendleri yeni sezonda da DeFacto’nın sıcak Akdeniz ruhu ile sizi bekliyor!

En son yazılar