Arınma ve Paylaşma Ayı: Ramazan

01.06.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

Ramazan arınma, sabretme, yardıma muhtaç olanlara yardım etme ve paylaşma ayıdır. Ramazan ayının farklı bir büyüsü, herkesi bir araya toplama gibi güçlü bir ruhu vardır. Ramazan ayında etrafında kalabalık ailelerin toplandığı, kahkaların çınladığı upuzun masalar, fırınların önünde uzayıp giden pide kuyrukları, iftar saati yaklaşırken herkeste bir koşturma, telaş hali hakimdir. İnsana huzur ve mutluluk verir bu koşturmacalar.Sevdiklerinle vakit geçirmek, iftar etkinliklerine katılmak derken haliyle bir yoğunlukda olur.Böyle bir yoğunlukta katıldığın davetlerde ne giyeceğine karar veremiyor musun? Defacto koleksiyonlarından istediğin parçaları ve kombinleri bulacağına eminiz. Hayırlı Ramazanlar


Ramazan Ayının Tılsımını Yansıt

Ramazan ayının ruhunu ve tılsımını kombinlerine de yansıt. Sakin,dingin ve yorucu olmayan kombinlerle iftar davetlerinde yerini al. Bileklere kadar uzanan çizgili, beli lastikli elbise ve babet kombini sence de harika görünmüyor mu?

Kalabalık Sofraların Neşesini Yansıt
İftar sofralarının efsane kalabalık oluşunu bilmeyenimiz yoktur. Evet her kafadan ayrı bir sesin, kahkaların yükseldiği, sohbet dolu neşeli ve cıvıl cıvıl iftar sofralarından bahsediyorum! Sen de bol neşeli iftar sofralarına en az o kadar neşeli kombininle gitmeye ne dersin?

Saflığı ve İyiliği Yansıt

Ramazan ayının en önemli mottosu; iyilik, yardımlaşma, arınma, sabretme gibi kavramlarını giydiklerinle de yansıtabilirsin. Saflığın ve iyiliğin simgesi beyaz renk püskül detaylı gömlek ve parlak renkli espadril ayakkabı ile pürüzsüz bir kombin yaratabilirsin!

Sana ilham vereceğini düşündüğümüz birkaç kombin örneğini mercek altına aldık. Kendine uygun parçaları DeFacto’da bulabilirsin. Keşfetsene!<

En son yazılar