Haluk Saçaklı ile Sağlıklı ve Şık Ramazan

02.07.2015 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Ramazan ayının ilk haftası geride kaldı bile! Zengin iftar sofraları ise Ramazan''ın keyfine keyif katıyor.. 18 saat orucun ardından oturduğumuz zengin sofralardan mide ağrısı yerine afiyet ve sağlıkla kalkmak isteyenler için Kaliteli Yaşam Uzmanı Haluk Saçaklı ile hazırladığımız Ramazan video dizimiz hazır!

10072015-blog-icerik---video 1

Sağlıklı iftar ve sahur menüleri için videomuza, şıklığınızı rahatlık ile tamamlayacak kombinler için ise yazımızın devamına göz atın!
Ramazan’ın ve orucun ilk startı sahur sofraları! Tatlı uykudan kalkıp nezih bir sahur sofrasına oturmanın, ailecek yenilen sahurun yeri gönlümüzde bir başka. Sahur sofralarına eşlik edecek parçaların ise hem rahat hem de özenli olmasına dikkat edin. DeFacto''nun ev giyim koleksiyonu Ramazan boyunca size eşlik etmek için hazır :
Ramazan''da günün en güzel zamanı iftar sofraları değil de nedir? Bazen ailemiz bazen arkadaşlarımız bazen de akrabalarımız ile oturduğumuz bu ziyafet sofralarının keyfini çıkarmak için siz hazırsınız. Durun iftarınız açmadan önce uzmanımız Haluk Saçaklı''nın önerilerine kulak verin.
Artık şık bir sofrada şık bir stille oturmanın vakti! DeFacto yazlık elbise modelleri, şık bluz ve skinny pantolon kombinleri Akdenizli stili ile tam iftar sofralarına göre. Rahat pantolon modelleri ile kısa kollu gömlek kombinleri ise beyler için kusursuz bir şıklık sunmaya hazır!
Ramazan’da her an aklımızdaki konu ise zaman! Sahur saati, imsak saati, iftar vakti… Bu kadar çok zaman söz konusu olursa Ramazan’ın aksesuarı da tabii ki saatler olur! Yılın en keyifli zamanının nabzını tutmak isteyenler için rengarenk saat modelleri gibisi yok! Beyler için trendler biraz daha klasik bir çizgiden yola çıksa da hanımlar için spor saat modelleri kesinlikle bu yaza ve Ramazan şıklığına imzasını atıyor!
Ramazanın keyfini çıkarmak isteyenlerin sağlık tüyoları Haluk Saçaklı''dan, giyim önerileri ise DeFacto Dolabı’ndan! Önce doktorumuz ile iftar ve sahurda ne yenilir diyoruz sonra DeFacto Dolabı ile bu sofraların şıklığını taçlandırıyoruz!

En son yazılar