İyi ki Doğdun Kova!

02.02.2016 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Yeni ayın burcu zekâları ve ince fikirleriyle ünlü kovalar! Her zaman farklı olmanın zirvesine oynayan bu burcun dolabı da bu özelliklerinin hakkını veriri cinsten… Akıllı alışveriş nasıl yapılır diyenler için tüm incelikleriyle kovaların dolapları merceğimiz altında!icerikBağımsızlık ruhlarında vardır.Bağımsızlık kova burçlarının doğasında vardır. Sınırlar onlar için başlarına gelebilecek en kötü şeydir. Bu yapıları dolaplarına da yansır ve kendilerine has sıradanlıktan uzak bir stil kazanmalarında etkilidir. Farklı parçalar, yeni stiller, sıra dışı kesimler tam da onlar için biçilmiş kaftandır.
Detaylar mı? Onlarsız asla olmaz.Kovalar tam anlamıyla detay insanlarıdır. Çok özel ayrıntıları görebilir ve onları mükemmel şekilde kullanabilirler. Dolaplarının tam birer aksesuar cenneti olması boşa değildir. Pek çoğumuzun ne yapacağını bile bilmediği parçaları onlar o kadar mükemmel kombinler ki kesinlikle herkese ilham kaynağı olurlar.
Teknoloji onların işidir.İnce zekâları tartışma götürmeyecek kadar nettir. Bu ince zekalarını tatmin edecek elektronik aletler kesinlikle onların en sevdiği eşyalarıdır. Bu eşyaların verdiği pratiklik dolaplarına da yansır ve hızlı olan her şeyi ilgi alanlarına çeker. Pratik sırt çantaları, dokunmatik eldivenler, kulaklıklı bereler onların dolaplarında en sevdikleri parçalar arasında yer alır.
Renkler onun emrine amadedir.Kova burçları kendi dünyalarına ve ruh hallerine göre giyinmeyi severler. Kışın ortasında canları rengarenk giyinmek isterse bunu yaparlar ve kimsenin ne dediğini de çok fazla umursamazlar. Bu yüzden renkler onların en sevdikleri oyun alanıdır.
Kovalar yeni yaşlarına girerken aradıkları her şey yine DeFacto koleksiyonlarında onları bekliyor. Sezonun en iddialı parçaları, farklı aksesuarları ve çok daha fazlası için sende 7/24 DeFacto dolabının keyfini çıkart!

En son yazılar