Hamileliğinin Tadını Çıkar

28.02.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

Hamileliğin en tatlı yaşandığı bahar mevsimi geldi! Aşırı sıcaktan ve soğuktan uzak, yenilenen doğanın enerjisi mis gibi çiçek kokuları… Hava serinlediğinde üste alınan hafif bir mont ya da ceketle en rahat kıyafetlerle hafif yürüyüşlere çıkma zamanı. Hamileliğin için gereken egzersizler, arkadaşlarına ya da kendine ayıracağın saatlerde en şık seçimleri DeFacto hamile giyimde yapabilirsin.


Ziyaretlere Hazır Ol!
Hamileliğinin heyecanını yaşarken sana katılmak isteyen çok arkadaşın olacak! Seni sık sık ziyaret edecekler, bebek hazırlıkları için yardımcı olacaklar. Keyifle birlikte kek yapıp sohbet edeceğin arkadaşların ve ailen hep yanında olacak. Onları en şık hamile elbiselerinle karşıla. Rahat kalıplı gri bir elbise mi yoksa dantelli elbise mi seni daha iyi anlatıyor?


Günlük Şıklığına En Uygun Üstler
Hamile giyimde rahatlık en önemli özelliktir. Gününü içinde rahatça hareket edebileceğin parçalarla geçirmek istediğini biliyoruz. Hamile tunikleri ve bluzları hem evde dinlenirken hem dışarıda keyifle dolaşırken kullanabileceğin şekilde seni düşünerek tasarlandı. Şık görünümleri farklı tarzlara hitap ediyor. Baskılı bluzlar, desenli hamile bluzları ve kot görünümlü tuniklerle stiline uygun bir kombin yapabilirsin.

Hiç Bu Kadar Rahat Adımlar Atmamıştın Değil Mi?

Karnının büyümesinden böyle keyif alacağın aklına gelmezdi değil mi? İlerleyen hamilelik döneminde en rahat kalıplı hamile pantolonlarından bir sürü edinmen gerekecek. DeFacto’yla şık görüntünü koruman çok kolay! Hamile denim pantolonları ve pastel renkler kombinlerin için ideal rahatlıkta parçalar olacak.

Mutlu ve rahat bir hamilelik için DeFacto hamile giyim koleksiyonu bu sezonda sana bir sürü seçenek sunuyor. Online mağazadan şimdi incelemeye ne dersin?

En son yazılar