Sezonun 3 Favori Ceket Kombini

31.01.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

Bahar adım adım yaklaşıyor. Ilık hava zaman zaman kendini göstermeye, güneş yüzünü açmaya başladı. Yeni sezonla birlikte ceket kombinleri tekrar favori kombinler arasına girmiş durumda. Deri ceketler, sezonun trend bomber ceketleri içine giyeceğiniz hafif bir kazağın yeterli olacağı mevdimi sabırsızlıkla bekleyenler için kombinler hazır!
ceket kombinleri

İkon Bomber Ceket

Pek çok ünlünün de favori seçimi bomber ceketlerle cool görünümü yakalamak çok kolay! Sanki cool olmak için doğan bomber ceketlerin minik çiçek desenlilerini bej skinny pantolonla kombinleyin. Çiçeklerin renginde bir çift sneaker giyerek sokak stilinin en cool görünümüne sahip olun!

bayan bomber ceket kombini
bayan skinny pantolon kombini

Maskülen Siyah Ceket

Siyah ceketin klasik cool maskülen duruşunu jean eteklerle sarsmaya hazır olun. Deri ve jean uyumunu bir üste taşıyabilirsiniz. Yeni sezonun kapitone detaylı maskülen siyah deri ceketlerini feminen düğmeli eteklerle kombinleyip stilinizi yaratın, herkes takip etsin!
bayan deri ceket kombinleri
kot etek kombini

Taba Ceketlerle Rahat ve Doğal

Stiliniz basic parçalardan oluşuyor beyaz tshirtüm ve siyah jeanim bana yeter diyorsanız size uygun ceket modelleri taba deri ceketler. Tabanın doğal görüntüsüyle enerjik ve rahat parçalarınızın birleşimizi basic bir şıklık yaratacak. Beyaz sneakerlarla kombininizi tamamlayabilirsiniz.
bayan deri ceket kombin önerisi
bayan siyah kot pantolon kombinleri

DeFacto Blog’da sezonun yeni trendlerini hit parçalarını takip edebilir, kombin fikirlerinizi yaratabilirsiniz. Aradığınız tüm parçalar da DeFacto mağazalarında sizi bekliyor!

En son yazılar