İçindeki Sesi Dinle, Stiline Karar Ver!

03.12.2015 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Moda trendleri her sezon yeni bir duyguyu dikte ediyor. Sezonun konseptiyle beraber bazen hippi, bazen maskülen bazen de sınır tanımaz bir romantik olabiliyoruz. Ancak modanın yükselen sesine sonuna kadar karşı çıkan birisi var ki, onun önerileri her zaman top olarak karşımızda! Biz kendisine ”iç sesimiz” diyoruz. Sende içindeki sesi dinle ve gerçek stilini yakala!03122015-icerik
  1. Sportif Çita’lar
Sezon romantik detaylar taşıyormuş… Feminen bir çekicilik vitrinleri sarmış… Senin içindeyse yerinde duramayan bir enerji var! Spor salonu seni çağırırken kim dinler romantik parçaların çağrısını! Haydi, sportif yerinde duramayan bir çita olarak senin yerin kesinlikle spor salonu ya da sahilde sıkı bir koşu. Bunun için spor taytlar, sporcu bluzları, eşofman altları seni bekliyor. İşte senin stilin!
  1. Romantik Laleler
Sarı lalelerin romantik etkisi içinde seni düşlere sürüklerken, modacıların sert kesimleri sevmesinin senin için ne kadar anlamı olabilir ki? O zaman biz seni tutmayalım ve floral desenlerin hülyalı etkisine stilini taçlandıran şifon eteklere ve leopar deseninin etkisindeki sezonun yıldızı kürklere emanet edelim.
  1. Ciddi İşler
Ne desenler ne sportif kesimler! İçindeki ses hayatın tüm ciddiyeti ile seni başarıya taşımakta kararlı! Herkes çiçeklerle böceklerle uğraşa dursun, sen kesinlikle ciddi işlerin insanısın. O zaman detaylarda boğulmak yok. Minimal stilinle, ceketlerin şıklığına kumaş pantolonların havasını katma zamanı!
  1. Genç Ruhlar Buraya
Kimimiz asla büyümek istemiyoruz. İçimizdeki çocuğun sesi herkesin sesini bastırırken, büyümek kolay değil tabii ki… Gün içinde renkli parçalarla içinde ki çocuğu oyalayabilirsin. Ancak akşam eve geldiğinde rengarenk pijamalar, ayıcıklı pijama modelleri, pofuduk terlikler ve rahat mı rahat sabahlıklar ile onu özgür bırakmaya ne dersin?
Ruhunu serbest bırakmaya hazırsan, içinden gelen sese kulak vermeyi unutmamalısın! İçindeki sesin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak parçalar ve koleksiyonlar her zaman olduğu gibi DeFacto’da seni bekliyor!

En son yazılar