Yaşasın Kış Tatili!

04.02.2016 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Kabul edelim anne babaları işte çalışırken ufaklıklarda en az onlar kadar okulda emek harcıyorlar. Ödevler, projeler öğrenilecek bir dünya yeni bilgi… Bu kadar zorlu bir sömestirden sonra biraz tatil onlarında hakkı. O zaman onlar için küçük tatil planları yapmanın zamanı geldi demektir. Sende onu mutlu etmek için ideal bir karne hediyesi arıyorsan, DeFacto’nun önerilerine mutlaka bir göz atman gerek!icerikKüçük profesörOnun o bilgiç halleri, kendinden emin tavırları büyümüş de küçülmüş cinsten değil mi? Her şeye olan büyük merakını da buna eklersek, okul onun için tam bir cennet. Hatta okulların kapanmış olmasına biraz üzülmüş bile olabilir. O zaman onun bilgiye olan düşkünlüğünü destekleyecek ve onun zekasına yakışacak bir etkinliğe ne dersin? Mesela bilim fuarı onun için harika bir seçim olacaktır. Hem beraber dünyanın gizemlerini keşfedebilir hem de eğlenebilirsiniz! Tüm gün deneyeceğiniz aktiviteleri düşünürseniz en rahat sweat-shirtlerinizi giymeyi unutmayın deriz.
Gizem avcısıİşte karşınızda meraklı mı meraklı küçük Indiana Johns! Onun bu aşırı merakı bazen küçük kazalara sebep oluyor olsa dahi, bir o kadarda eğlenceli. Yerinde duramayan bu küçük meraklı için dinozorlardan eski uygarlıklara yeni oyunlardan gizli olan tüm kutulara kadar her şey merak konusu. Bu küçük maceracıya üstünü rahat rahat kirletebileceği bir pantolon verin ve onu çocuklar için tasarlanan kazı etkinlikleriyle baş başa bırakın! Biraz kirleneceğini şimdiden söyleyelim. Ama bir o kadarda çok eğlenecek!
Gerçek bir maceracıOna ister hiperaktif deyin ister yerinde duramıyor. Bildiğimiz tek şey var onun içindeki enerjinin kesinlikle sonsuz bir kaynağı var! İşte o tam da bu yüzen bir maceracı! Büyüyünce astronot ya da ralli yarışçısı olmayı hayal eden bu ufaklığı büyük bir maceraya davet etmeye ne dersiniz? Mesela onunla denizlerin altına, büyülü bir dünyaya girip, okyanuslarda görebileceği canlılarla derin bir maceraya atılabilirsiniz. Dev akvaryumlar bu konuda kesinlikle sizin için doğru seçim! Yolculuk boyunca sizi bekleyen büyük maceraları düşünürsek, rahat birer yelek tam da size göre!
Küçük prenses ve prensAsalet insanın içinden gelir diyenleri haklı çıkaracak bir ufaklık varsa oda karşınızda duruyor. Her şeyi doğru ve tüm inceliğiyle yapan zarif ruhlu bu çocuklara hayran olmamak elde değil. Kendinden emin ve sıradan olan hiçbir şeyle ilgilenmeyen bu ufaklıklar için seçim yapmak biraz zor. Kabul etmek gerekiyor ki onların bu sofistike hallerine yakışan bir tatil eğlencesi bulmak kolay değil. Ancak onları sanatla buluşturarak harika bir tatil hediyesi verebilirsiniz. Çocuklar için hazırlanan drama dersleri onlar için harika birer seçim olacaktır. En zarif ve özenli eteklerini, ceketlerini, elbiselerini giyecek ve bir yıldız olmanın keyfini sahnede çıkaracaklar.
Ufaklıklar için harika bir tatilin eğlencesi sizden kombinleri ve hediyesi DeFacto’dan. DeFacto’nun Karne Şenliği koleksiyonu ile onlar için aradığınız her şey tam da ufaklıkların istediği gibi sizi bekliyor!

En son yazılar