Mevsimlik Montları Kullanma Rehberi

04.04.2018 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Nisan ayına girmemiz ile beraber bahar etkisini iyice göstermeye başladı. Havanın bir serin bir sıcak olduğu geçiş mevsimlerinde kendini havaya uydurmak için şıklığından vazgeçmene gerek yok! Serin akşamlarda ince trikolar ile, sıcak bahar günlerinde ince tişörtlerin ile kullanabileceğin mevsimlik montlar ile stilini tamamlayabilirsin. Sokak stilini bir sonraki seviyeye taşımak için 2018 ilkbahar yaz sezonunun öne çıkan mont trendlerini dolabına DeFacto koleksiyonu ile taşı!


Metalik Dokuların Güçlü Etkisi
Son yılların en gözde trendlerinden birisi de metalik dokular. Moda dünyasına ilk girişini ayakkabı ve çanta gibi aksesuarlar ile yapan metalik dokular artık her yerde! Sadece küçük parçalarda değil, ayakkabıdan elbiseye, elbiselerden monta göz alıcı metalikler bütün parçalarda karşımıza çıkıyor. 2018 ilkbahar yaz sezonunun bu gözde trendini DeFacto metalik mevsimlik mont ile yakalamaya ne dersin? Hafta sonu stilinle ön plana çıkmanı sağlayacak olan metalik kombinini DeFacto weekend çanta ile tamamlayabilirsin.

Casual Parçalar ile Çabasız Şıklık
Günlük stilinde ilk tercihin çabasız şıklıktan yana mı? O halde dolabına birkaç casual parça ekleyebilirisn. Beyaz tişörtler, denim pantalonlar gibi casual parçaların yanı sıra DeFacto kapüşonlu lacivert parka gibi geçiş mevsimlerinde seni soğuklardan koruyacak montlara da yer verebilirsin. Stilini tamamlamak için sezonun gözde aksesuarı güneş gözlüklerinden yardım alabilirsin.

Sezonun Yükselen Trendi: Kamuflaj
2018 ilkbahar yaz koleksiyonlarının en çok tercih edilen deseni kamuflaj ile sokak stilini bir sonraki seviyeye taşı! Kamuflaj trendinin en güzel kullanım şekillerini moda haftalarında ünlü isimlerin ve moda ikonlarının kombinlerinde gördük. Sen de modanın it girllerinin usta stillerinden ilham almak istersen DeFacto kamuflaj desenli trend mont ile kırmızı ve turuncu gibi canlı renkler ile kombinleyebilirsin. Stilini aynı tonlardaki DeFacto saat ile kombinleyerek tamamlayabilirsin.

Geçiş mevsimlerinde sürekli değişen havalara ayak durmakta zorluk yaşamaman için mevsimlik montlar ile rahat ve şık kombinlerin için ihtiyacın olan her şey bir tık uzağında DeFacto koleksiyonunda. Hadi bizimle keşfetsene!

En son yazılar