Kampüsün En Havalı Kombinleri

31.08.2018 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

Fakültelerin açılmasına sayılı günler kala bütün üniversite öğrencilerinin aklında tek bir soru var. Acaba okulun ilk günü ne giysem? Hepimizin şıklık yarışına girdiği okul günlerinde de DeFacto koleksiyonu yanında! 2018 yılının en sevilen trendleri ile hazırlayacağın kombinin sayesinde arkadaş bulmakta hiç zorlanmayacaksın! Hadi ne duruyorsun bizimle incelesene!

Canlı Renkler Eğlenceli Kombinler
2018 ilkbahar yaz sezonunun en sevilen trendlerinden birisi de canlı renkler oldu. Neon renklerin ve eğlenceli desenlerin bir arada kullanıldığı tasarımlar yaz enerjisini okul günlerinde devam ettirebilmen için ideal. Sen de bizimle aynı fikirdeysen DeFacto kamuflaj desenli çanta gibi renkli ve eğlenceli tasarımlara sahip aksesuarlara bir şans verebiilirsin. Stilini bir sonraki seviyeye çıkarmak için zıt renkleri bir arada kullanabilirsin.

Çabasız Şıklığın Anahtar Parçaları
2018 yaz koleksiyonlarında ve moda ikonlarının günlük stillerinde sık sık tercih ettiği sportif parçalar uyuya kaldığın okul günlerinde kurtarıcın olacak! On dakikada hazırlanıp evden çıkabileceğin spor kombinler ile uykundan ödün vermeden çabasız şıklığı yakalayabilirsin. Sportif okul stilinde tercihini DeFacto jogger eşofman altından yana kullanabilirsin. Saçlarını yapmak için vaktin yoksa DeFacto nakış detaylı şapkadan yardım alabilirsin.

Sezon Trendi: Karma Çizgiler
2018 ilkbahar yaz sezonunda ön plana çıkan trendlerden birisi de farklı çizgilerin bir arada kullanılmasıydı. Özellikle zıt renk ve yönlerdeki çizgilerin bir arada kullanıldığı tasarımlar ünlülerin sokak stillerinde önemli bir yere sahipti. Sen de okulun ilk gününde farklı çizgilerin gücünden faydalanmak istersen DeFacto yanı şerit detaylı elbise tam sana göre! Stilini tamamlamak için bağcıklı sneakerlardan yardım alabilirsin.

Okula giderken stilinden ödün vermemen için ihtiyacın olan her şey yüzlerce seçenek ile bir tık uzağında DeFacto koleksiyonunda. Hadi keşfetsene!

En son yazılar