Dolaplarda ki Cool Trend

05.02.2016 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Bir zamanlar resmi olarak tanınmayan parçaların bir gün bir araya gelerek bu konuda devrim yapacaklarını kim bilebilirdi ki? Sadece hafta sonları giyilen kazaklar ve renkli pantolonlar artık günlük giyimin baş tacı… Hatta bununla da yetinmiyorlar, “spor şık” kavramıyla modası asla geçmeyecek bir trend yaratıyorlar. Her zaman günü kurtarmaya hazır bu parçalarla sende dolabına stil katmayı mutlaka denemelisin!blog_post_2Spor şık bir stil günün her saatine uygun olmasıyla farklılık yaratıyor. Yani, şık pantolonunu tamamladığın basic tuniğin ve stilettolarınla gündüz sert bir toplantıya girerken aynı kombininle akşam arkadaşlarınla buluşup günün yorgunluğunu atabilirsin. Üstelik tüm bunları yaparken rahatlığından da ödün vermemiş olmanın değeri ise paha biçilemez!
Beyler için ise durum hanımlar için olduğundan çok ama çok daha cool. Kabul etmek gerekiyor ki bu stil hanımlara yakışıyor olsa da, beylere çok ayrı bir hava katıyor. Chino pantolonların rahat stili, basic gömleklerin stilinizi yukarıya taşıyan havası ve tüm bunların altında tarzınızı vurgulaya spor ayakkabılar… Spor şık trendiyle stilini şıklık rüzgarına bırakan beyler minimum çabayla maksimum tarzın keyfini çıkarıyor!
Dolaplarını yepyeni trendlerle şenlendirmek isteyenler için sezonun en yeni koleksiyonları DeFacto’da seni bekliyor! Ne aradığını bilenlere, yeni fikirlere açık olanlara, modada cesaret diyenlere… Herkes için mutlaka bir DeFacto var!

En son yazılar