Temmuz Ayı Alışveriş Listesi

05.07.2018 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

2018 ilkbahar-yaz sezon trendlerini günlük stilin ile bir araya mı getirmek istiyorsun? İçimizi ısıtan sarı renk, kamuflaj desenleri, floral baskılar, tropik esintiler, volan detayları ve daha birçok sezon trendi keşfedilmeyi bekliyor. Sokak stilini bir sonraki seviyeye taşıman için ihtiyacın olan tüm trendleri senin için derledik! Yaz trendlerini yakalamak için ihtiyacın olan parçalar temmuz ayı alışveriş listesinde senin için bir arada. Hadi ne duruyorsun, DeFacto koleksiyonu ile 2018 ilkbahar-yaz sezon trendlerini keşfetsene!

Sarı ve tonları 2018 İlkbahar yaz sezonunun en sevilen renklerinin başında geliyor. Podyumlarda, kırmızı halıda ve moda ikonlarının günlük stillerinde sıkça tercih ettikleri sarı renk sokakları ele geçiriyor! Hemen hemen her parçada karşımıza çıkan sarı renk günlük stilinde renkli parçaları tercih edenler için sezonun vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. sen de sokak stilinde sarı rengin gücünden faydalanmak istersen DeFacto çiçek desenli volan detaylı elbise tam sana göre!

Floral baskılar 2018 ilkbahar yaz sezonu erkek modasının en sevilen trendlerinden birisi. Özellikle tişört ve gömlek gibi üst giyim parçalarında karşımıza çıkan çiçek desenleri sezon trendlerini takip eden erkekler için vazgeçilmez parçalar arasında. Sen de günlük stilinde floral baskı trendini yakalamak ister misin? Eğer cevabın evet ise DeFacto floral baskılı polo yaka tişört senin için doğru tercih! Floral baskılı polo yaka tişörtün ve denim pantolon ile hazırlayacağın kombinini tamamlamak için ihtiyacın olan tek şey ise şık bir hasır şapka.

Temmuz ayı alışveriş listene eklemen gereken her şey yüzlerce seçenek ile bir tık uzağında DeFacto koleksiyonunda hadi keşfetsene!

En son yazılar