Stil Sahibi Spor Kombin Önerileri

01.11.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Spor yapmak sağlıklı insanların günlük rutinlerinin bir parçası. Sadece kilo vermek için değil sağlıklı bir yaşam sürmek için de spor şart. Bize düşen ise doğru kıyafet seçimleriyle spor sırasında konforumuzu ve motivasyonumuzu yükseltmek! DeFacto spor giyim koleksiyonu kadın ve erkeklere spor yaparken ihtiyaç duyabilecekleri bütün ürünleri sunuyor; spor taytları, sweatshirtler, spor ayakkabılar ve çok daha fazlası! Keşfetsene!


Eğlenceli Spor
Düzenli sporun anahtarı yüksek motivasyon. Bu motivasyona ulaşmanın birçok farklı yolu var. Eğlenceli spor kıyafetleri de bu yollardan birisi. En sevdiğin çizgi film karakterini bütün spor boyunca görmekten daha eğlenceli bir seçenek düşünebiliyor musun? DeFacto Disney lisanslı sweatshirt ile biraz Mickey Mouse nostaljisi yapmaya ne dersin?

Trend Spor
Spor giyim moda sahnesindeki yerini her sezon daha da güçlendiriyor. Artık spor kıyafetlerinin de kendi içerisinde trendleri var. Örneğin bu sene üzeri baskılı şeritler en göze çarpan spor kıyafet trendlerinden. Şerit trendini DeFacto trend eşofman altı ve barcelona sweatshirt ikilisi ile yakalayabilirsin!

Şık Spor
Spor yaparken hem fonksiyonel hem de şık kıyafetler bulmak bazen zor olabiliyor. DeFacto spor giyim koleksiyonu seni bu zorluktan kurtaracak! DeFacto sporcu çiçek desenli atlet ve baskılı sporcu taytı kombinle spor salonunda şıklığın konuşulsun! i

Siyahın Gücü
Spor kombinlerinin vazgeçilmez rengi; siyah. Hem çabuk kirlenmemesi hem de her şeyle kolayca uyum sağlaması onu sporun gözde renklerinden yapıyor. Biz DeFacto barcelona baskılı t-shirt ve yandan baskılı eşofman altını bir arada çok sevdik! Sen de sevdin mi?

En sevdiğin spor hangisi olursa olsun ihtiyacın olan her şey 200’e yakın seçenek ile DeFacto koleksiyonunda seni bekliyor! Hadi, keşfetsene!

En son yazılar