Eskimeyen Klasik: Siyah Kombinler

06.12.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Siyah renk asla eskimeyen renk trendlerinin başında geliyor. Aradan geçen yıllara rağmen moda dünyasındaki yerini kimseye kaptırmayan siyah bu sezon da moda severlerin favorisi! “Black on black” trendi ile bütün tasarımcıların koleksiyonlarında ve moda ikonlarının sokak stillerinde sıkça karşılaştık. Bu trendin en mükemmel örneklerine DeFacto koleksiyonu ile göz atmaya ne dersin?


Elbise Şıklığı
Küçük siyah elbise her kadının gardırobunun vazgeçilmezi! Ne zaman sıkışsak yardımımıza koşan siyah küçük elbise kadınlar için en kurtarıcı parçalardan birisi. Siyah elbiselerini stilettolar ile kombinleyerek toplantı ve davetlere, spor ayakkabılar ile kombinleyerek arkadaş gezmelerine giyebilirsin! Biz DeFacto kol detaylı elbise ile metalik detaylı spor ayakkabıyı bir arada çok sevdik, sen de beğendin mi?

Trend Şıklık
Sezonun en trend parçalarından birisi yanlarında şerit detayları olan pantolonlar. Hem spor hem de klasik görünümü aynı anda yakalayan bu parçaları tunik gömleklerin ve bol kazakların ile kombinleyerek günlük stiline uyarlayabilirsin. DeFacto geniş kesim kazakla şerit detaylı pantolon trendleri takip eden kadınların favori ikilisi olmaya aday!

Etek Bluz Şıklığı
Etekler senin için günlük stilin vazgeçilmez parçalarından mı? O halde siyah şıklığını eteklerle yakalamaya ne dersin? Suni deri etekler bu sezon oldukça revaçta. Birçok stille uyum sağlayan deri etekleri bol sweatshirt ve şık kazaklarla kombinleyebilirsin. DeFacto kısa kazak ile suni deri uzun etek ikilisini sırt çantası ve spor ayakkabılar ile kombinle, sokak stilinle ışılda!

Eskimeyen bir klasik olan siyah kombinlerin için ihtiyacın olan her şey DeFacto koleksiyonunda. Hadi keşfetsene!

En son yazılar