Şubat Ayı Alışveriş Listesi

06.02.2018 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Şubat ayının gelmesi ile beraber yeni sezon raflarda yerini alırken ,yeni sezonun gelmesiyle birlikte ilk yapılacak işlem gardırobu yenilemek ya da yeni sezon için eksikleri gidermek olacaktır. Amansız soğukları ile tanıdığımız şubat kapıyı çalınca biz de defterimizi kalemimizi çıkartıp şubat ayı için alışveriş listemizi hazırlamaya başladık. Bu sezon için ihtiyacın olan her şeyi senin için bu yazıda bir araya getirdik. Hadi DeFacto koleksiyonu ile şubat ayı alışveriş listeni tamamla!


Bu Sezon Çizgilere Doyamıyoruz
Bu sezon çizgilerin her türlüsü ile karşılaşacağız. Özellikle farklı çizgilerin bir arada kullanıldığı kombinler sokak stilinin yeni gözdelerinden olmaya aday. Sen de bu çizgi trendini yakalamak istersen DeFacto kuşaklı havuç pantolon ile çizgili gömlek ve bluzlarını kombinleyebilirsin. Ofis günlerinde kurtarıcı olacak çizgili kombinini şık bir küpe, yüzük ya da saat ile tamamlayabilirsin.

Yaz için Mayo Hazırlıkları Başlasın
Şubat ayı ile beraber yılın en soğuk dönemine girdik. Yağışlı havalarda oradan oraya koşarken hepimizin aklı sıcak yaz günlerine ve tatil planlarına gidiyor. Bu yaza fit girmek için şimdiden spor yapmaya başlaman lazım! Spor yapmayı daha keyifli bir hale getirmek istiyorsan DeFacto’nun spor koleksiyonuna mutlaka göz at! DeFacto baskılı sporcu tayt gibi birbirinden şık tasarımlar seni motive etmeye yetecektir!

Mevsime Ayak Uydur
Şubat ayı için alışveriş listesi hazırlayıp da içerisinde bir monta yer vermemek olmazdı. Soğuk havalarda seni sıcacık tutacak DeFacto mevsimlik mont ile mevsime ayak uydur! Kapüşon detayı ile seni ıslanmaktan koruyacak DeFacto mevsimlik mont ile hem için ısınsın hem de şık olmaya devam et. Mevsimlik montun ile sezonun sarı trendini, sırt çantan ile de yama trendini yakala sokak stilini bir sonraki seviyeye çıkart!

Şubat ayını sıcacık geçirebilmen için ihtiyacın olan her şey DeFacto koleksiyonunda. Listeni tamamlamak ise sadece bir tık uzağında, hadi yüzlerce trend üründen oluşan DeFacto koleksiyonunu keşfetsene!

En son yazılar