Siyahın Karizmatik Tavrı

06.03.2018 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Belli bir tavra ve stile sahip kombinler söz konusu olduğu zaman akla ilk gelen renk siyah oluyor. Karizmatik duruşu ile girdiği her kombine bir ağırlık katan siyah her zamanki gibi moda dünyasının en çok konuşulan rengi olmaya devam ediyor. Moda haftalarında ünlü isimlerin sıkça tercih ettiği siyah sokak stilinin vazgeçilmez renkleri arasında yer alıyor. Sen de modası asla geçmeyen bu renk ile stilini baştan yaratmak ister misin? Sezonun en trend parçaları ile farklı stiller için hazırladığımız siyah kombinlerine DeFacto koleksiyonu ile göz atmaya ne dersin?


Maskulen Tavrın Yükselişi
2018 ilkbahar yaz koleksiyonlarında sıkça gördüğümüz alternatif takım elbiseler yılın yükselen trendleri arasında yer alıyor. Klasik tek düğmeli blazer ceketlerden sıkılanlar için DeFacto birbirinden eğlenceli tasarımlara imza atıyor. Tıpkı DeFacto kadife blazer ceket gibi. Kadife blazer ceket ve kadife bol paça pantolondan oluşan kombinini minimal tasarımlara sahip takılar ile tamamlayabilirsin.

Zıtların Uyumu: Siyah ve Kırmızı
Söz konusu zıtların uyumu olduğu zaman siyah ve kırmızıyı hangi ikili geçebilir ki? Özellikle feminen stilin en çok tercih edilen renk ikilisi ile alternatif bir ofis kombini hazırlayabilirsin. Blazer ceketler yerine DeFacto suni deri ceketi tercih ederek daha karizmatik bir ofis kombini hazırlayabilirsin. Bol paça pantolon ve kırmızı stilettolar ile tamamlayacağın kombinine son dokunuşları güzel bir clutch çanta ile yapabilirsin.

Son Trendlere Siyah Yorumu
Artık mart ayına girdik. Şubat ayındaki sert soğuklar yerini tatlı bir serinliğe bıraktı. Geçiş dönemine girdiğimiz şu günlerde kalın montlar, ve kalın kazaklar yerine tercihini mevsimlik montlardan ve nefes alan kazaklardan yana kullanabilirsin. Siyah bir denim pantolon ile kombinleyeceğin DeFacto siyah triko kazak ile beraber sezonun trend aksesuarlarından beyzbol şapkalarını kullanabilirsin. Sokak stiline biraz renk katmak için biz tercihimizi ponponlu şapkadan yana kullandık.

Senin siyah stilin hangisi? Spor ve rahat parçalarda mı yoksa şık tasarımlarda mı siyahı tercih etmeyi seviyorsun? Seçimin hangisi olursa olsun modası asla geçmeyen siyah kombinlerin için ihtiyacın olan her şey yüzlerce seçenek ile bir tık uzağunda DeFacto koleksiyonunda. Hadi keşfetsene!

En son yazılar