Şehirde Ne Var?: Etkinlik Rehberi

06.10.2016 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

Sezonu hızla açtık ve karşımızda tadına doyamayacağımız etkinlikler var! Kaçırılmaması gereken filmlerle Filmekimi, bir sonrakini iple çekeceğiniz Akbank Caz Festivali, gerçeküstü gösterileriyle dünyada çok beğenilen sirk Cirque de Soleil başlıyor. Yoğun temponuzda rahatlamak için bu etkinlikleri kendinize hediye edin deriz. Şehirde ne var, beraber bakmaya ne dersiniz?Spor Keyif
Sinema biletlerinizi aldıysanız hemen dolabınıza yönelin. Son derece rahat edeceğiniz koyu renk jeanlerinizin üstüne geometrik desenli pastel renklerde gömlekler ve püskülü siyah bir çantayla sinema salonlarının en havalısı siz olacaksınız!


Beyler de siyah jeanleri üzerine deri omuz detaylı kazaklar ve siyah denim saatleriyle boy gösterirse aynı etkiyi yakalayacaklarına eminiz. Hem filmi de kaçırmamak lazım değil mi?

Caz Şıklığı
Müziğin tadına varacağınız bu etkinliklere özen göstermek gerekir. Daha zarif bir kombin için bayanlara siyah elbiselerinin altına siyah ince topuklu bir bot giymelerini öneriyoruz. Ayrıca püsküllü bir modelle cazın ritmine ayak uydurabilirsiniz.
Beylere de haki ve kahverengi pantalonlarının üstüne son derece sade ekru bir kazak çok yakışacak. Tabi ki basic kahverengi bir ayakkabı ya da kahverengi bir Oxford modelle kombinlerini tamamlamaları gerek.
DeFacto’nun yeni sezonunda gideceğiniz etkinlikler için aradığınız parçaları bulmak çok kolay. Çünkü, İçinde mükemmel hissedeceğiniz kıyafetlerinizle doya doya eğlenin istiyoruz . İster online ister mağazalarımızda yeni koleksiyonumuza bakabilirsiniz!

En son yazılar