Hafta Sonunun En Özel Seçimleri!

06.12.2015 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Bir terzinin elinden çıkmış kadar özel tercihler seçkin bir sitilin anahtarı… Sezonların değişken yüzüne kafa tutan değişmez moda kuralları bu sezonda bu etkisini sonuna kadar kullanmakta kararlı. Temel taşlar diyebileceğimiz özel tercihler moda evlerinden seçkin dolaplara kadar özel olan her yerde baş köşede kendilerine yer buluyorlar. Sende dolabında seçkinliğin pratikliğiyle ne giysem sorusuna yanıt arıyorsan, senin için birkaç önerimiz var…

06122015-icerik

Kabanların maskülen kesimlerle şekillenen trendi monokrom ruhun keskin tercihleri ile bir araya geliyor. Kışın soğuk yüzünün karşısında dik durmak için çok fazla şeye gerek yok. Kalın bir kaban ve onu tamamlayacak seçkin bir kolyenin minimal ruhu kesinlikle kolay şıklığın yolunu işaret ediyor. Klasik çantaların vazgeçilmezliğini güncelleyen midi boy çanta modelleri ise en az ama en çok diyenler için tam bir moda kurtarıcısı.
Erkeklerin dolaplarında da hâkimiyetin etkili ruhu paltolardan yana kendisini gösteriyor. James Bond stilinin ruhunu yansıtmaya kararlı jilet gibi parçalar, kalın paltolara eşlik ediyor. Kravatın resmi şıklığını tamamlayan sofistike eldiven geleneği bu sezon ve her sezon olduğu gibi yükselişini sürdürüyor. Her şey tam olsun diyorsan siyah rengin son noktayı koyan tavrı da kesinlikle senin emrinde.
Modanın vazgeçilmezleri için rotasını belirleyenlere DeFacto sezonun ve klasiklerin en yenileri ile her zaman kapılarını açıyor. Ne giyeceğini düşünenlerden seçimlerini çoktan yapmış olanlara kadar herkes için bir DeFacto var.

En son yazılar