Sevgilini Şaşırtmanın Eğlenceli 3 Yolu

07.02.2016 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Sevgililer gününe son iki hafta! Peki ya sen sevgililer günü hazırlıkları için neler düşünüyorsun? Romantik bir yemek? Dans ya da hediyelerle geçirilecek bir sevgililer günü elbette oldukça özel olabilir. Ama daha özel bir gün planlamaya ne dersin? O zaman bildiğin tüm sevgililer günü kutlamalarını unut ve onun için tüm gün sürecek bir şölen planla!icerikFilmlerden ilham al.Filmlerde en çok özendiğimiz sahne hangisi diye sorsak, yatakta kahvaltı cevabını kaç kişi verir? O zaman bu rüyayı onun için gerçek yapmaya ne dersin? Sevgililer gününde onun için güzel bir kahvaltı hazırla. Birde ona şık mı şık sevimli mi sevimli bir pijama takımı hediye aldıysan, sevgililer günü konseptin tamamdır!
Kahve keyfinin tadını çıkarın.Beraber olmanın keyfini çıkartın! Soğuk şubata inat, sıcak kahvenizi yudumlayın! Dünya kahvelerini ve onun hiç bilmediğiniz yönünü keşfetmek için kahvenin gücünü kullanın. Hayatınızda daha önce tatmadığınız bir şeyi beraber yudumlamak çok eğlenceli olacaktır!
Eğlenceli mi romantik mi?Sevgililer günü yemeğinizi nasıl alırsınız? Eğlenceli mi romantik mi? Bir seçim yapamayanlar için her ikisinin bir arada olduğu bir yemeğe ne dersiniz? O zaman beraber mutfağa girmenin tam zamanı! Klişeleri bir kenara bırakıp akşam yemeğinizi beraber hazırlayın. Marketlerden alacağınız kırmızı gıda boyasıyla her şeyi kırmızı romantikliğinde buluşturabilirsin. Önceden menünü hazırla ve tariflerini bir kenara not et. Onunla mutfakta olmak hem çok romantik hem de çok eğlenceli olacaktır.
Sevgililer gününde kendini ve onu özel hissettirecek tüm aktiviteler senden, sizin için özenle seçilmiş kombinlerse DeFacto’dan! DeFacto’nun sevgililer günü koleksiyonuyla 14 Şubat şimdi çok daha özel!

En son yazılar