Aralık Ayı Favorileri

08.12.2015 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Bu ay en çok neleri giydik en çok hangi trendler kendisini gösterdi biliyor musunuz? Bilmiyorsanız, size gelecek ay için fikir verecek bu ayın en iyilerinden yola çıkan önerilerimize kulak verin deriz. Yeni bir aya ve yeni bir yıla merhaba demeye hazırlanırken biraz eğlenmenin tam vakti!

08122015-icerik

  1. Ah 70’ler, Ah Retro
Retro trendi bizi bırakmak bilmiyor. Ama 70’ler en eğlenceli ve hipi tavrı ile hiç gitmeyecekmişçesine bizi özgür ve renkli bir dolaba davet ediyor. Bohem şıklığın stili ise siyahla buluşuyor. Biraz stil biraz sofistike duruş ama en çok bohem ruh diyorsanız, bu ayın en özgürü siyah boğazlı kazak modelleri dolabına çok yakışacak!
  1. Bordo bereli dolaplar
Bordo kışın rengidir diye ilk hangi modacı dedi bilmiyoruz ama kendisinin seçiminin hala gereçli olduğunu biliyoruz. Kışın en renkli ve en kendinden emini bordo, bu ayın yıldızı olmayı başardı. Beylerin dolaplarında da hanımların dolaplarında da kendisine bu ay yer bulan bordo pantolonlardan bordo örme ceketlere tüm parçalar çetin moda savaşından başarıyla çıkıyorlar.
  1. Biraz soğuk mu var?
Dışarıda buz gibi bir hava var diyen yüzlerce şarkı sayabiliriz size… Ama ne yazık ki bu sezon bizim için soğuklar çok da önemli değil. Deri ceketlerimizin sıcak stiliyle asi ruhumuzu bu ay bir araya getirdik. Ortalığı yakacak çekicilikte kombinler ortaya çıktığını söylemeden geçemeyeceğiz. Siz de soğuktan şikâyetçiyseniz, bu ayın en ateşli yıldızı deri mont ve deri ceket modellerine sıcak bakmaya başlamalısınız.
  1. Seçim yapmak zorunda mıyız?
Bu ay hep beraber seçimlere karşı çıkıyoruz! Kim demiş bir şeyleri seçmek zorundayız diye... Bir şey ya siyah ya beyaz olmalıdır diyenlere bu ay hep beraber gri ile cevabımızı verdik. Buna birde kışın soğuğuna baharın ılık rüzgârına karşı yanımızda olan hırkalar eklenince bize mesajımızı çok daha net oldu. Seçimleri bir kenara bırakın eğlenmeye bakın diyen gri hırkalar bu ay yıldızlar listemizde 4 numara!
  1. Başımızın en sevimli belası
Aksesuar trendleri bu ayın yıldızları listesine 5 numara olarak kafadan giriyorlar! Kafayı soğuklara takanlara sıcacık bir öneri olarak dimdik duran şapkalar, en eğlenceli modellerle kulaklarımızı korumakta kararlı. Kar soğukları geliyormuş diyenlere, kara kışa dayanacak şapka modelleri tabii ki tüm kış boyunda en trend parça olarak gönlümüzde de listemizde de yerini koruyacak!
Geçtiğimiz ayın en çok satan DeFacto’ları sokak modasını belirlemeye devam ediyor. Sıcacık şapkalardan, stil sahibi pantolonlara; asi der montlardan, sofistike kazaklara kadar herkes bu ay kendi DeFacto’sunu seçti. Peki, senin DeFacton bu ay hangisi?

En son yazılar