Yeni Sezon Testi

11.02.2016 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Yepyeni bir sezon için herkes hazır mı? O zaman kemerleri sıkı bağlayın çünkü yeni sezonun trendleri bizi olduğumuzdan çok başa yerlere götürmeye hazırlanıyor. Bildiğimiz moda kurallarını Retro trendlerinden aldığı ilhamla yeniden yorumlayan moda dünyası yeni sezonda tam anlamıyla dolaplarımızı yeni boyuta taşıyor. Sen de modanın bu yükselişi için hazırsan, küçük bir moda turuna ne dersin!11022016-icerik
  1. Zarafetin yılları geri dönüyor.
Maskülen stil bu sezonun en sevilen trendi olmuştu. Erkeksi kesimler, sert modeller, iddialı kombinler ve çok daha fazlası bu sezonda dolaplarımızda kuralları belirledi. Yeni sezonda ise maskülen stilin tüm yansımalarını unutma zamanı! Çünkü feminenlikle yüklü zarif kadınlar ve centilmenlikte birbiriyle yarışan beylerin dönemi yeniden başlıyor. Şık ve elegan kavramları bu stilin temelini oluşturuyor. Her şeyde üstün bir kalite hissi yakalamamızı sağlayan bu trendle kendimizi 60’ların en hareketli günlerinde hissedeceğiz. Şık ceket modelleri, zarif elbiseler, şık kalem etekler bu stilin yeni sezonda dolaplarımıza kazandırdıklarından sadece bir kaçı…
  1. Kolej yıllığınızı karıştırma zamanı!
Okul yıllarınızı hatırlıyor musunuz? Okul formalarını bir kenara bırakırsak okul yılarında giydiğimiz pek çok parça hala dolaplarımızda en severek hatırladıklarımız arasında ilk 10''a girerler. Oxford ayakkabılarımız, spor montlarımız, hatta diz altı çoraplarımız. Siz de bizimle aynı fikirdeyseniz size harika bir haberimiz var: kolej stili yeniden dönüyor! Okul yıllarımızın anılarını canlandıracak kolej stili ile hafta sonları en sevdiğimiz kombinlerimizi yeniden dolaplardan çıkarmanın zamanı geldi. En rahat eteklerimiz, bomber ceketlerimiz, makosen ayakkabılarımız ve çok daha fazlası yeni sezonda casual stilin yeni trendi kolej stiliyle bizi bekliyor!
  1. Biraz eğlenmeye ne dersiniz?
90’ların yükselen pop trendine karşı koymak mümkün değil! Modacılarda bunu gördüler ve bu eğlenceye dâhil olmaya karar verdiler! Renkler, püsküller, fütüristtik parçalar, parıltılar… Hepsi yeni sezonda bizi bekliyor. Eğlenmeye hazırsanız biz de bu trend kesinlikle aradığınız her şeyi barındırıyor. Sizi asla yarı yolda bırakmayacak şişme yelekler, dans ederken enerjinizi sonuna kadar yansıtacak püsküllü etek modelleri, parıltılarla hareketlenen bluzlar ve çok daha fazlası yeni sezonun yıldızları arasında.
Yeni sezonda farklı stiller ve trendler bizi bekliyor. Kimisi bizim için çok yeni kimisine ise eskilerden aşinayız. Yeni sezonda stilimizi konuşturmak için tercihimizi yapmanın zamanı geldi. DeFacto yeni sezonda da koleksiyonlarıyla dünya modasını bir araya getiriyor. 7/24 ister online isterseniz mağazalardan sizde stilinize en uygun parçaları bulun, yeni sezonda da şıklığınızdan ödün vermeyin!

En son yazılar