Kanatsız Melekler: Anneler

11.05.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Büyük gün geldi çattı. Her mayıs ayının 2.haftası kutladığımız Anneler Günü kapıya dayandı. Yoksa hediyeni hala almadın mı? Belki de ufak bir ipucuna ihtiyacın vardır. Öyleyse yazımız sana birkaç fikir edinmende yardımcı olabilir.
Gerçek mutluluğu hediyelerde değil, çocuklarının mutlulukla ışıldayan gözlerinde görmek isteyen, karşılıksız sevginin vücut bulmuş hali annelerimiz… Hadi gelin bu anneler gününde annemize hediyeden daha ötesini verelim. Tarzında küçük farklılıklarla havasını değiştirelim. Nasıl mı? DeFacto annelerimiz için hazırladığı birbirinden tarz ve şık koleksiyonlarından yardım alarak.
Elbiseler Gardırobuzdaki Yerini Alsın
Yazın habercisi; renkleriyle , çiçek desenleriyle ruhumuzda da çiçek açtıran elbiseler hem sokak hem tatil stilini canlandıracak. Yine çok moda metalik bantlı, minik topuklu sandalet kombinini taçlandırabilir, yaz kokan parçalarla anneni hem mutlu hem stil sahibi yapabilirsin.
Anne-Kız Kombinleri
Anne- Kız kombinleri elbette es geçilemez. Yaşı ne olursa olsun her kadının biraz çocuk ruhlu olduğunu göz önünde bulundurursak, Anneler Günü için eşsiz bir hediye olabilir.“Mini Me” bunun için hazırlanmış bir koleksiyon. Elbiselerden t-shirtlere, denimlerden gömleklere dilediğin tarzda kombinini yaratabilirsin. Böyle mesaj içerikli T-shirtlerle annenin kalbini fethedebilirsin.
Nostalji Kokan Nakışlar
Nakışlı modeller sezonun en öne çıkan parçalarından. Sezon boyunca kazak, gömlek ve denimlerde nakış modellerini çok fazla gördük. Fakat beyaz gömlek üzerinde ne kadar da zarif duruyor değil mi? Çalışan anneler ofis şıklığını nakış desenli parçalarla birleştirerek bir adım öne geçebilirler.

Diğer seçenekler için DeFacto ziyaret edin.

En son yazılar