Haydi, Bize Kendini Anlat!

11.12.2015 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Moda, hayatının vazgeçilmezlerini gözler önüne sermek demektir. Seçimlerinle iç dünyanı yansıtan büyük bir defileyi her gün yeniden podyumda ilan etmek kolay bir iş değil. Ancak içindeki çılgın moda dâhisini göstermenin en pratik yolu bu ise neden kendine engel olasın ki? Bırak herkes senin yarattığın dünyanın showunu hayranlıkla izlesin! Bu dünyada seçimler senin, sahne senin!11122015-icerik
  1. Müziği hisset!
İçindeki ritmi yakaladıysan, adımlarında bile yaratacağın farklılık kimsenin gözünden kaçmaz. Kendini o mükemmel hissettiğin ve içindeki müziğin ritmiyle sokaklarda podyumda gibi yürüdüğün günleri bir düşün. İşte mükemmellik budur! Şimdi durma ve müziğin devi MTV’den ilham alan şapkalar, t-shirtler ve aksesuar gibi parçalarla içindeki ritmi yeniden yakala!7
  1. Küçük yaramazlıklar yap!
Hayat heyecandan ibarettir! Küçük yaramazlıklarla bu heyecanı yeniden hissetmeye ne dersin? Baattin ve Fırat’ın küçük kaçamaklarına uymaya hazırsan, hayatının sıkıcı rutinini değiştirmenin zamanı gelmiş demektir. Küçük bir Fırat t-shirtüyle bir şey olmaz deme, her şey küçük bir adımla başlar. Kendini Fırat’ın eğlenceli dünyasına bırak ve onun en sevimli tavrıyla hayata duruşunu ilan et!
  1. İşaretleri takip et!
Hayatın sana gösterdiği yönü takip etmeye ne dersin? O zaman smileylerin sana anlattıklarını doğru anlamaya başlamanın zamanı geldi. İçindekileri dışa vurmak için sende bu sarı kafaları kullan! Hunharca gül, iki gözü iki çeşme ağla ya da sinirden kıpkırmızı ol! Hepsi için sana özel bir emoji hazır! Son zamanların en trend ifadesi smiley’ler tshirtlerinde içindekileri ortaya döküyor!
Kendini ifade etmenin en moda yolu DeFacto’da seni bekliyor. Sezonun en moda parçaları şimdi lisanslı ürünlerle senin için bir arada… Müzik tutkunlarından sporcu ruhlulara, çocuk neşelilerden teknoloji severlere kadar herkes için lisanlı markalar şimdi DeFacto’da.

En son yazılar