Kışınıza Keyif Katacak 5 Aksesuar

11.11.2014 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Kış soğuklarından ne kadar şikâyetçisiniz? Hep yağmur, hep çamur, hep soğuk diyenlerdenseniz ve yazı özlüyorsanız, size kışın ne kadar sevimli bir mevsim olduğunu gösterecek 5 şeyi henüz görmemişsiniz demektir!kisiniza_keyif_katacak_5_aksesuar_11.11.14-021. EN TATLI ÇİKOLATA SICAK OLANDIRSıcak içeceklerin en lezzetlisi, en tatlısı, en baş döndüreni sıcak çikolata ile soğuk hava arasında sıcak bir bağlantı vardır. Hava soğudukça atkımızı boynumuza sarıp, sıcacık bir sıcak çikolatanın keyfini çıkarmak gibi bir zevki başka türlü nasıl açıklayabiliriz ki!
2. KARDA MANGAL KEYFİKar yağdığında tek yapılacak şeyin kartopu oynamak olduğunu düşünüyorsanız, bu sene ilk karda ilk önce sizi sıcacık tutacak berenizi ya da şapkanızı giyin. Sonra yakın arkadaşlarınızı toplayın ve karda mangal keyfi yapın!
3. POSTMODERN BİR KARDAN ADAMKartopu oynamak ve kardan adam yapmak da kışın en sabırsızlıkla beklediğimiz zamanlarından birisi! Eldivenlerinizi taktıysanız bu sene post modern bir kardan adam çalışması yapmaya ne dersiniz?
4. KIŞIN DA FİT KALMAK GEREKKışın eğlenceli yanı sadece kar yağdığında ortaya çıkmıyor. Yağmur da kesinlikle çok eğlenceli olabilir. Mesela hafta sonunda çocukluk arkadaşınızı yanınıza alın ve güzel bir yürüyüş yapın, su geçirmeyecek kalın botlarınızı da giydiyseniz çocukluğunuzdaki gibi su birikintilerinin keyfini çıkarın!
5. EVDE FİLM KEYFİHiç birini sevmediniz mi? Ben evimde mutluyum diyorsanız kış kesinlikle film zamanıdır! Hemen kahvenizi yapın, herkesi evden yollayın ve kendinize harika bir film seçin! En rahat eşofmanlarınızı ve rengârenk çoraplarınızı giydiyseniz şimdi biraz keyif zamanı!
Şimdi anı yaşamanın zamanı! Siz de kışın keyfini çıkartmaya hazırsanız, kışın en eğlenceli ve sıcak aksesuarları ile DeFacto dolabı da hazır!

En son yazılar