Senin Kalbin Hangisi?

10.02.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

#ilanıaşk ediyoruz! Sevgililer günü geldi! 14 Şubat’ı sevdiğinizle musmutlu geçirmeye hazır mısınız? Ne giyeceğinize karar veremediyseniz diye size şıkır şıkır fikirlerle geldik. DeFacto Çift Stillerine göz atmadan sevgililer günü çift kombininizi hazırlamayın. Çünkü en şık ve en cool parçalar DeFacto’da! Peki sizin kalbiniz hangisi?

Romantik Çiftlere Özel

Sizi biliyoruz, şık bir mekanda en şık kıyafetlerinizle en leziz yemeklerle 14 Şubat’ınızı kutlayacaksınız! Ondan aşkınızın kırmızısında bir gül alacaksınız, siz romantiklersiniz! Kıyafet seçiminizde de en romantik seçimleri yapacaksınız. Size bordo kadife elbiseyi kesinlikle öneririz. Elbisenizi DeFacto takılarıyla kombinlemelisiniz. Sevdiğiniz de elbisenize uygun bir bordo kravat ve blazer ceket tercih etmeli. En şık ve en romantik masa sizinki olacak, eminiz!


Rahat Çiftlere Özel

Siz biraz sportif, hep dinamik ve hep rahatına düşkün çiftsiniz! Sizin için zinde kalmak en önemlisi ve belki 14 Şubat’ı da birlikte mini bir antrenman keyfiyle geçireceksiniz. Günlük giyim parçaları, sweatshirtleri ve eşofmanları tercih ediyorsunuz. Siz birbirinizin kahramanısınız! He’s my hero tshirtünü kendinize seçin, sevdiğiniz de baskılı bir sweatshirt seçebilir. Rahat eşofman altı modelleriyle kombinlerinizi tamamlayabilirsiniz.


Havalı Çiftlere Özel

Siz cool olmak için doğdunuz! 14 Şubat planlarınız arasından birinin konser olduğunu düşünüyoruz. Peki çift stilinizde trend deri ceket kombinlerine ne dersiniz? Havalı duruşun yolu deri ceketlerden geçiyor. DeFacto’nun sevgili tshirtlerinden King ve Queen baskılı tshirtlerinizi ceketlerinizle kombinleyin. Sezon trendi pileli metalik etek ve siyah Jean modelleri de cool stilinizin tamamlayıcıları olacak.


Entel Çiftlere Özel
Tiyatro mu sinema mı derken çift kombininizi seçmeye vakit bulamadığınızı duyduk J DeFacto’nun hardal rengi kazak modelleri ve bordo ekose atkılar entel kimliğinizin aynası olacak! Çift kombinizde muhakkak olması gerekenler gömlek kazak ikilileri. Siz rahat olun, sevgililer günü kombininiz DeFacto’da. Doya doya film seçiminize devam edebilirsiniz!


Sizin kalbiniz hangisi? Sevgililer günü çift kombininizi DeFacto'da hazırlamak için online mağazamızı şimdi ziyaret edebilirsiniz!

En son yazılar