Oscar Ödüllerinde Öne Çıkan 3 Trend

13.03.2018 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Hollywood’un en prestijli ödüllerinden Oscar Ödül töreni geçtiğimiz hafta Beverly Hills'te gerçekleşti. Gerçekleşen törenle Oscar Ödülleri 90. kez sahiplerini buldu. Törende geçen yılın en başarılı yapımları kadar ünlü isimlerin kırmızı halı için kıyafet tercihleri de konuşuldu. 2018 ilkbahar yaz sezonunun trendlerinin kısa bir özeti sayılabilecek kırmızı halıda ön plana çıkan üç trendi senin için bir araya getirdik. DeFacto koleksiyonu ile kırmızı halının en beğenilen stillerine göz atmaya ne dersin?

Derin Dekoltelere Rakip: Yüksek Yakalar
Kırmızı halıda sıkça görmeye alışık olduğumuz derin dekolteler 90. Oscar Ödül töreninde yerini balıkçı yakalara bırakmıştı. Emily Blunt, Haley Bennett ve Maya Rudolph gibi bir çok başarılı oyuncunun tercih ettiği balıkçı yaka elbise 2018 ilkbahar yaz koleksiyonlarında sıkça karşımıza çıkıyor. Sen de balıkçı yaka elbise trendini DeFacto mini elbise ile yakalayabilirsin!
Kırmızının Hipnotize Edici Etkisi
Kırmızı halıda pek sık görmediğimiz renklerden birisi olan kırmızı 90. Akademi Ödülleri’nde ünlü isimler tarafından sıkça tercih edilmişti. Oscar ödüllü oyuncu Meryl Streep kırmızı özel dikim Dior tuvaleti ile geceye damgasını vuran isimlerden birisi oldu. Yine Sofia Carson, Maya Rudolph and Blanca Blanco, Allison Janney ve Leslie Mann 90. Akademi Ödül Töreni’nde kırmızı rengi tercih eden isimler arasındaydı. Sen de DeFacto önü bağlama detaylı şık elbise ile kırmızı trendini gardırobuna taşımaya ne dersin?
Boya Kutularından Fırlamış Gibi
90. Oscar Ödül Töreni’nde kırmızı halı stillerinde dikkatleri çeken bir başka detay ise ünlülerin renkli tuvalet tercihleri oldu. Özellikle son ödül törenlerinde Time’s Up hareketini desteklemek adına sadece siyahın tercih edilmesinden sonra ünlü isimler tercihlerini canlı ve göz alıcı renklerden yana kullanmıştı. Kırmızı halıda renkli tuvaletleri tercih eden ünlülerin arasında Viola Davis, Ashley Judd, Jennifer Garner, Eiza Gonzalez ve Greta Gerwig gibi isimler yer alıyordu. 2018 ilkbahar yaz sezonunun rengarenk elbise trendlerini DeFacto straplez elbise yakala, gittiğin her yerde stilin konuşulsun!
90. Oscar Ödül töreninde ünlüler birbirinden şık tasarımlarla bize sezonun önemli trendlerine dair ipuçları verdi. Kırmızı halıda yürüyen isimler arasında senin favorin hangisiydi? En beğendiğin isim hangisi olursa olsun ünlülerin göz alıcı stilini DeFacto koleksiyonunda yer alan sezon trendlerine uygun onlarca elbise modeli ile gardırobuna taşıyabilirsin. Hadi, keşfetsene!

En son yazılar