Denim Modasının En Gözde Trendleri

13.09.2018 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

Moda dünyasının sokaklardan podyuma çıkmayı başaran ender parçalarından birisi olan denimler 2018-2019 sonbahar kış sezonunda da dikkatleri üstüne çekmeyi başarıyor. Ünlü tasarımcıların koleksiyonlarında ve moda ikonlarının sokak stillerinde sıkça tercih ettikleri denim sezonun gözde dokularından. Rahat ve şık bir kombin için hepimizin vazgeçilmezlerinden olan denim modasının 2018-2019 sonbahar kış sezonunda öne çıkan trendlerini senin için derledik. DeFacto koleksiyonu ile göz atmaya ne dersin?

Bir Denim Bir T-shirt
Denim denildiğinde akla ilk gelen kombinlerden birisi beyaz tişört ve jean pantolon ikilisi. Evden hızlıca çıkmamız gereken sayısız günde kurtarıcımız haline gelen ikili 2018-2019 sonbahar kış sezonunda da sokaklardaki tahtını kimseye kaptırmıyor. Son zamanlarda Kendall Jenner, Gigi Hadid, Jennifer Lopez gibi ünlü isimlerin de sokak stillerinde sıkça kullandığı beyaz tişört ve denim pantolon ikilisini gardırobuna taşımak çok kolay. Tek ihtiyacın olan favori denim pantolonun ve DeFacto v yaka basic beyaz t-shirt.

Denim Üstü Denim
Her ne kadar Britney Spears ve Justin Timberlake’in meşhur kombini yıllar önce çok fazla komedi malzemesi olmuş olsa da son yıllarda denim üstü denim kombinler oldukça revaçta. Özellikle denim ceketlerin eski ününe geri kavuşması ile yaygınlaşan trend 2018-2019 sonbahar kış sezonunda da tam hız devam ediyor. Denim on denim kombinler farklı renk ve tonlardaki denimler ile hazırlanabiileceği gibi DeFacto denim ceket ve denim pantolon ikilisinde olduğu gibi aynı renk ve dokudaki denim parçalar ile de uygulanabilir.

Denimde Vintage Esintisi
2018-2019 sonbahar kış sezonunun gözde denim trendlerinden birisi de vintage modeller. Gerek dokuları, gerek kalıpları olsun tasarımında vintage detaylar taşıyan denim pantolonlar yeni sezonda çok moda. Diğer vintage parçalar ile kolaylıkla uyum sağlayan DeFacto lina mom jean gibi modeller sade ve göz alıcı bir sokak stilinin kilit noktalarını oluşturuyor.
2018-2019 sonbahar kış sezonunda denim ile sokakların en şık kadını olmak için ihtiyacın olan her şey yüzlerce seçenek ile bir tık uzağında DeFacto koleksiyonunda. Hadi keşfetsene!

En son yazılar