Sonbaharın Yeni Gözdesi: Leopar

13.09.2018 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

2018-2019 sonbahar kış sezonunun gözde desenlerinden birisi de leopar oldu. Geçtiğimiz sezonda sıkça karşımıza çıkan tropik desenlerin devamı olan leopar ayakkabıdan şapkaya aklına gelebilecek her parçada karşımıza çıkıyor. Ünlü isimlerin ve moda ikonlarının günlük kombinlerinde ve sokak stillerinde sıkça kullandıkları leopar deseni yeni sezonda hepimizin gardırobunda kendine yer bulmaya kararlı. Sen de leopar desenleri ile stilini bir sonraki seviyeye taşımak istiyorsan DeFacto koleksiyonuna göz atmaya ne dersin?

Leopara Feminen Bir Yorum
2018-2019 sonbahar kış sezonunda dantel, şifon ve fırfır gibi feminen detaylar ön planda. Moda dünyasının en feminen desenlerinden birisi olan leopar da bu detaylar arasında yer alıyor. Sen de günlük stiline leopar deseni ile biraz eğlence katmak istersen DeFacto leopar desenli v yaka elbise tam sana göre! Kombinini tamamlaman için ihtiyacın olan tek şey ise DeFacto siyah çapraz çanta!

Leopara Renk Kat
2018-2019 sonbahar kış sezonunda leopar deseni her formda karşımıza çıkıyor. Genelde kahverengi ve tonları ile bağdaştırdığımız leopar deseni canlı ve neon renklerle de tercih ediliyor. Sen de günlük stilinde leoparı kullanırken zıt renklerden yardım alarak kombinlerini zenginleştirebilirsin. Örneğin DeFacto leopar desenli bağcık detaylı bluz ve DeFacto valentina cigarette yeşil pantolonu bir arada kullanabilirsin!

İçini Isıtacak Leopar Parçalar
Havaların hızla soğuması ile beraber hepimiz kalın kıyafetlerimizi gün yüzüne çıkarmaya başladık. Mevsim geçişlerini yaşadığımız şu günlerde hırkalar hepimizin kurtarıcısı haline geldi. Sen de havaların bir sıcak bir soğuk olduğu bu dönemde şıklığından ödün vermeden stilini tamamlamak istersen DeFacto leopar desenli uzun hırkadan yardım alabilirsin. Kombinini tamamlamak için loafer ayakkabıları tercih edebilirsin.

2018-2019 sonbahar kış sezonu en şık kadını olmak için ihtiyacın olan her şey yüzlerce seçenek ile bir tık uzağında DeFacto koleksiyonunda. Hadi keşfetsene!

En son yazılar