Bu Sezon Alınması Gereken 3 Pantolon Modeli

14.11.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Bu sene moda yılına minimal çizgilerin hakimiyetinde başladık ancak artık hepimiz sıradanlıktan bıktık! Klasik skinny jeanler birçoğumuzu tatmin etmiyor. Sürekli farklı tasarımları kovalıyoruz. Ünlülerin sokak stillerinde ve defilelerde de sürekli yeni kesimler, renkler ve desenlerin denendiğini görüyoruz. Bu sezonun en güçlü tasarım parçaları ise pantolonlardan geliyor. İşte mutlaka sahip olman gereken üç pantolon stili, DeFacto ile keşfet!


Şık Pantolonlar
Yüksek bel pantolonlar son yıllarda en parlak günlerini yaşıyor. Tahtını kimseye kaptırmayan trendin son neferi ise belden bağlamalı havuç pantolonlar! Rahat ve şık benim stilim diyorsan havuç pantolonlara mutlaka bakmalısın. Tercih edilen kumaşa göre her stille uyum sağlayan bu joker model şık ofis günlerinin de vazgeçilmezi. İnci düğmeli gömleği DeFacto kareli pantolon ile kullanarak rahat ve şık ofis kombinlerine imza atabilirsin! ofis kombinlerine yepyeni bir soluk katacak!

Rahat Pantolonlar
Kadifenin moda dünyasını sallaması ile beraber şık eşofman takımları da yükselişe geçti! Yandan yırtmaçlı ve çıtçıt detaylı kadife pantolonları ünlülerin sokak stillerinde sıkça gözlemledik. Rahat ve şık olmak istediğin haftasonu gezilerinde DeFacto kadife yandan yırtmaçlı pantolon ve kayık yaka kazak kurtarıcın olacak!

Renkli ve Enerjik
Sezonun en trend detayları pantolonlarla buluştu! Zincir, eyelet ve zımba gibi metal detayları pantolonlarda sıkça göreceğiz. Trendleri yakından takip ediyorsan DeFacto paçası bağcıklı pantolona gardırobunda mutlaka yer açmalısın! seçtik. Sevdin mi?

Yüksek bel, geniş paça, havuç kesim… Sezonun en trend pantolonları 150’yi aşkın seçenek ile DeFacto koleksiyonunda seni bekliyor. Stiline en uygun modelleri bizimle beraber keşfetsene!

En son yazılar