Kahverengi ile Minimal Kombinler

14.11.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Geçtiğimiz günlerde moda dünyasının en yoğun dönemini yani Eylül ayını ardımızda bıraktık! Dünya genelinde peş peşe düzenlenen moda haftaları 2018 yılının trendleri hakkında epeyce fikir sahibi olmamızı sağladı. Trend renkler, kumaşlar, aksesuarlar…. Bu trendler arasında en çok dikkat çekenlerden birisi de sade ve minimal tarzın vazgeçilmezi olan kahverengi ve tonları oldu. DeFacto koleksiyonunun en güzel kahverengileri ile senin için minimal kombinler hazırladık, incelesene!


Sokak Stilinin Kahve Hali
Balıkçı yaka kazak minimal kış stilinin en önemli parçalarından birisi. Bütün stillere uyum sağlayan bu anahtar parçaya gardırobunda yer açmayı ihmal etme! Üstelik kahverengi ve tonlarındaki kazaklar bu sene sokak stilinde sıkça karşılaştığımız parçaların başında geliyor. Günlük stiline lüksü taşımak için DeFacto boğazlı kazak ve kahverengi eteği bir arada kullan!

Çabasız Şıklık
Bu sezon çabasız şıklığın yolu kahverengi mono-color kombinlerden geçiyor. Kahverengi bluz ve trikoları farklı tondaki pantolon ve eteklerle kombinle, az bir uğraşla en şık sen ol! Biz süet dokulu tunik ve DeFacto yüksek bel pantolonu tercih ettik. Beğendin mi?

Sade ve Şık
Kahverengi ve tonları ile gardırobunu sonbahara hazırla! Bu sezon ofis şıklığını kahverengi ile yakalamaya ne dersin? Sade elbiseler ve mokasen tarzı şık ve rahat ayakkabıları bir arada kullanabilirsin. Minimal tasarımı ile dikkat çeken DeFacto elbiseyi hırka ve kalın çoraplar ile kombinle, sonbahar aylarında sade şıklığı baştan yaz!

Sezonun en güzel kahverengi parçalarını senin için bir araya getirdik. Sen en çok hangisini beğendin? Tercihin hangisi olursa olsun 400’den fazla seçenek ile sezonun en gözde kahveleri DeFacto koleksiyonunda seni bekliyor, incelesene!

En son yazılar