Sınırlarını Ne Kadar Zorlayabilirsin?

13.12.2015 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Mağazalarda klasik paltolar bölümleri bu sezon öne çıkmış gibi görünebilir. Ancak bir süreliğine onları unutabilir miyiz? Çünkü şimdi biraz sınırları zorlamanın ve farklı bir dış görünümle sokak modasında alt kültürlerin ruhunun temsilcisi olmanın tam zamanı… Sıradanlıktan kurtulmanın yolunu arıyorsan desenlerden, dokulara, renklerden kesimlere kadar şimdi modanın farklı katmanlarına dokunmak moda…13122015-icerik
  1. Pötikarelerin sesi giderek yükseliyor.
Moda dünyasının en sevdiği klasik desen pötikareler, yollarını sınırlarının dışına çıkardı. Etekler ve atkılardan sıkılan bu pötikareler şimdi gözlerini montlara dikti. Biraz spor biraz hipster biraz da asi bir ruh arayanlar için pötikare desenli spor mont modelleri farkın tam karşılığı. Ruhundaki asiye biraz şans vereceksen senin seçimin kesinlikle onlar!
  1. Sert rüzgarlara karşı sert bir tutum al.
Parkalar siyasi yankılarını bir kenara bıraktılar. Şimdi modada devrim zamanı! Alıştığın sevimli, yumuşak, narin parçaları dolabında bırak. Sokağın sert ve keskin soğuklarına karşı dimdik durmak için parkalar sezonun kuzey yıldızı olarak bayrağı devraldı bile!
  1. Her şeye sahip ol, vazgeçmeyi kabul etme!
Tek bir şeye bağlanman gerektiğini söyleyenlere sadece gülmelisin! Bir seçim yapmak zorunda bırakılmaya karşı çıkmanın tam zamanı! Deri mi kaşe mi? Kürk mü yün mü? Seçim yapma hepsini iste! Modanın sonsuzluğundan yararlanmak için sınırlarını zorlamayanlardansan, çift dokulu mont modelleri bu sezonun tavrını sokaklarda ilan ediyor.
Alışıldık çizgilerin dışına çıkmak için birkaç küçük seçim yeterde artar bile. Bir parçayla içinde ki marjinal ruhu göstermeye başlamak için sana DeFacto yeter! Her zevke ve her seçime uygun en yeni modeller, DeFacto’da!

En son yazılar