Şubat Ayı Hit List

14.02.2016 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Şubat ayına merhaba diyoruz! Yeni sezonun ilk izlerini ve sokak modasının ilk sinyallerini bize veren bu ayın keyfini çıkarmaya hazır mısınız? O zaman Şubat’ın sesine kulak verin ve bu ayın en çok satanları ile siz de yeni sezon için şimdiden dolabınızı yenilemeye başlayın. İşte karşınızda Şubat’ın Hitleri!14022016-icerik
  1. Kareli Gömlekler
Hipster trendinin bir yansıması olarak hayatımıza giren kareli gömlekleri gerçekten çok sevdik. Onlardan ayrılmaya da hiç niyetimiz yok! Kış aylarının en cool parçası olan bu gömleklerimizi daha uzun zaman giymekte de kararlıyız. Kare desenin keyfini sonuna kadar çıkarmakta siz de bizim kadar kararlıysanız, kırmızdan maviye kareli gömlek modellerinden birisi mutlaka tam size göre!
  1. Deri ceketler
Dolaplarımızın olmazsa olmazları vardır. Deri ceketler bu listede kesinlikle ilk 5’e girerler! Gündüz ya da gece her zaman yanımızda olan ve stil yolunda bizi asla yarı yolda bırakmayan bu parçaları almanın tam zamanı! Özellikle motorcu model dediğimiz stili seviyor olsa da daha sadece natürel modellere de şans verebilirsiniz. Eteklerden pantolonlara, elbiselerden gömleklere her parça ile kullanılabilecek deri ceketler dolabınızı tamamlamak için hazır bile!
  1. Pantolon rahatlığı
Ve pantolonlar Şubat listemize üç numaradan giriyorlar. Her zaman rahatlıkları ile gönlümüzü çalan bu parça bu sezon iki trend ile karşımıza çıkıyor. Yırtık pantolonlar ve siyah pantolon modelleri… Her ikisini de çok sevdiğimizi söylemek gerek. Gelecek sezonda sokaklarda görmeye devam edeceğimiz bu pantolonlardan siz henüz bir tane almadıysanız, hemen bir tane edinin ve bu cool stilin keyfini çıkartın.
  1. Sportif enerji zamanı
Kar ve yağmurlar son sürat devam ediyor. Tüm kış giydiğimiz o kalın ve ağır botlar bizi soğuklardan koruyor olsa da bir spor ayakkabının yerini tutmadıkları gerçek. Neyse ki arada kendisini gösteren güneşli günlerde spor ayakkabılarımız ile yeniden buluşuyoruz. Çok yakın bir zamanda ise yine spor ayakkabılarımızın rahatının keyfini çıkarıyor olacağız. O zamana kadar siz de sezonun en trend ayakkabı modellerini dolabınıza eklemeyi unutmayın. Beyaz ve lacivertin bu sezon ayakkabılarda baş tacı olduğunu da hemen ekleyelim.
Yeni sezon için dolabınızın tüm eksikleri DeFacto’da hazır! Ayın en çok satanları ile siz de sezonun trendlerini takip edin, en yeni ve en moda parçalarla hem dolabınızı hem stilinizi baştan yaratın! İhtiyacınız olan her şey DeFacto’da 7/24 sizi bekliyor!

En son yazılar