Trend Alarmı: Nautical City

14.04.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
2017 bahar aylarının erkek giyim trendleri göz kamaştırıyor. Spor cool tonda ilerleyen günlük stilin yanı sıra smart casual stili benimsemiş erkekler için harika parçalar da koleksiyonlarda yerlerini aldı. Sokak stilini bir yana bırakıp ofis giyiminde ve şık yemeklerde rahatça kullanabileceğin klasik görünüme yakın rahat parçaları incelmeye ne dersin? Nautical City erkek koleksiyonu istediğin kombinler için ideal parçalara sahip!


Henüz Yaz Gelmiş Değil

Baharın tenini ısıtan tatlı sıcağının yanında her an bastıran yağmurları ve soğuklarına karşı muhakkak yanında bir hırka bulundurmalısın. DeFacto erkek hırkaları şık kesimleriyle ofis stilinde kullanmak isteyeceğin ilk parçalardan biri olacak.

Renkleri Doğru Kullan

Gömleğin ve hırkanla monokrom bir etki yakalayabileceğin gibi vazgeçilmez kontrastlara da başvurabilirsin. Lacivert hırkanın içine çivit mavisi fit gömlek tercihi yapabileceğin gibi beyaz jakarlı gömleği siyah hırkanla kombinleyerek hareketli ama smart bir şıklık sağlayabilirsin.

Ayakkabılarınla Kişiliğini Yansıt

Ayakkabı kıyafetinin en gözde parçası olabilir. Göz alıcı bir seçimle kombininin yıldızı olabilen bu parça kadın erkek herkesin üzerine en çok düşündüğü parçadır. DeFactonun smart erkek ayakkabısı modelleriyle ofis stilinde bir yıldız gibi parlayabilirsin!

Nautical City ihtiyacın olan smart casual parçaları seninle buluşturuyor. Doğru kombinlerle ofis stilinin en şık erkeği olmak ister misin?

En son yazılar