Yeni Yıl İçin Hediye Seçme Rehberi

14.12.2014 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Yeni bir yılın gelmesi heyecan verici olsa da yılın bu zamanlarının en sevdiğimiz yanı kesinlikle hediyeler! Kime ne hediye alsam diye düşünüyorsanız, en isabetli hediye seçimleri için rehberimize bir göz atın deriz! yeni-yil-icin-hediye-secme-rehberi_1412-02 1. Yılbaşı hediyesi özeldir, bu yüzden hediyenizde bu güne özel izler taşıyan detaylara yer verebilirsiniz. Örneğin geyik motifleri gibi!
2. Hediye seçerken çok büyük şeyler almanız gerekmediğini unutmayın. Önemli olan hediyeniz ile "sen benim için çok kıymetlisin" diyebilmektir. Bunu isterseniz yumuşacık bir şapka ile isterseniz şık bir atkı ile de gösterin.
3. Hediyeler söz konusu olunca biraz farklı düşünmekten zarar gelmez. Mesela ona bir pijama takımı ile rahatlık hediye etmek gibi!
4. Söz konusu yeni yılsa renklerde kesinlikle bellidir. Yılbaşı hediyeniz için bol bol kırmızıya ve bordoya şans verin!
5. Herkesin zevki farklı olsa da söz konusu kadınlarsa, tercihinizi pantuflar, renkli çoraplar gibi sevimli hediyelerden yana kullanabilirsiniz. Beyler için ise tuttukları takım gibi detayları içeren parçalara yönelebilirsiniz.
Yeni yıl için seçiminiz ister sıcacık bir kazak isterseniz sevimli bir pantuf olsun, tüm yeni yıl hediyeleri için DeFacto dolabı şimdiden hazır!

En son yazılar