Kış Festivali: Sezon İndirimi

15.12.2015 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Yılbaşı demek yenilenmek için eğlenmek demektir! İster evde televizyon karşısında geçirmeyi planlayın, isterseniz dışarıda bir partide olmayı eğlencenin ve gülümsemenin dozunu mutlaka arttırın : Sevdiklerinizi ve kendinizi yeni yıkda şımartmanın tam zamanı gelmişken, onlara alabileceğiniz en şık parçaları sizin için listeliyoruz! Üstelik DeFacto sezon sonu indirimiyle!15122015-icerik
  1. Kalın Palto/ Annemizi Düşünmeden Olmaz
Sezonun yıldızı kalın kışlık paltolar sıcak ve şık bir stilin garantisi. Renkler konusunda klasik ya da gipsy stil bir renk seçmek size kalmış. Ancak bu parça ile sevdiklerinizle aranızın eskisinden de sıcak olacağına garanti verebiliriz!
  1. Spor Yelek/ Sevgiliye Özel
Baharın ılık günlerini hayal eden sportmen ruhlular için füturistik şişme yelekler gibisi yok. Kürk detayları ve kalın dokusu ile keyifli hafta sonu yürüyüşleriniz in sıcak geçeceğinin teminatını verdikleri kesin. Hem sevimli hem de şık bir görünüm için şişme yelekler hediye listesinde!
  1. Spor Eşofman/ Kardeşler Candır!
Rahatına düşkün kardeşe ya da abiye alınacak en güzel hediye kesinlikle spor bir parçadır. Bir eşofman ya da bir taytla bırakın ister evde keyif yapsın isterse kendisini spordan spora koşsun. Sportmen bir kardeşe alınabilecek en şık hediye işte karşında!
Yeni yıla özel sezon indirimi DeFacto’da seni bekliyor. İster sevdiklerine yeni yıl hediyesi al istersen, kendin için sezon indiriminin keyfini çıkar! Her zaman senin için bir DeFacto vardır!

En son yazılar