Yeni Yılın Farklı Geçeceğinin 5 İşareti!

17.12.2015 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Yeni başlangıçların zamanı geldi de geçiyor bile! Yeni yıl ile sen de her şeye yeniden başlamaya ne dersin? Yeni bir iş yeni bir aşk mı dersin yoksa çok daha küçük adımlar bana yeter deyip dolabını yenilemekten mi başlarsın bilemiyoruz. Ama yeni yılın farklı geçeceği konusunda oldukça iddialıyız. Nasıl mı işte sana yeni yılın farklı geçeceğinin 5 işareti!16122015-icerik
  1. Pembe gözlüklerimizi takma zamanı!
Bu yılın rengi rose quarts pembenin en tatlı tonlarından birisi. Bu rengin yumuşak ve eğlenceli tonunda kıyafetler dolaplarımızdan sokaklara taşmaya hazırlanıyorlar. Pembenin ruhunda ki naifliği de düşünürsek, bu yıl nasıl geçebilir ki?
  1. Parti Zamanı!
Modacıların 2016 için bir diğer öngörüsü kesinlikle partilemekle ilgili! Yeni yılın öne çıkan trendlerinden birisi 80’lerin party stilleri… Sadece yılbaşında değil tüm yıl boyunca devam edecek dev bir parti bizi beklerken, biraz rahatla ve sende en trendy elbisenle kendini müziğin ritmine bırak!
  1. Doğayla barış zamanı!
Paris Zirve’si sonuçlandı. Doğaya karşı tüm devletler bir araya gelmeye ve onu korumaya söz verdiler. Bunun anlamı yepyeni bir dünya için yepyeni adımların atılacağı bir yıl bizi bekliyor demektir. Yeşil bir dünya için sende bir adım atmaya ne dersin? Sende kendine çevre dostu bir t-shirt seç ve doğaya olan sevgini herkese ilan et.
  1. Yeni bir yılın heyecanını hisset!
Kabul ediyoruz ki bir sabah uyandığında her şey değişmiş olmayacak. Ama yeni bir başlangıç için iyi bir nedene ihtiyacın varsa bu kesinlikle yılbaşı olabilir! Yeni yılın renkli ışıl ışıl ve göz alıcı gelişinden ilham alarak sene kendini yenileyebilirsin. Yeni yıla kadar hala 1 haftan var, yeni bir sen için liste yapmaya yeterde artar bile!
  1. Teknolojinin keyfini çıkart!
Geçtiğimiz yıl teknoloji dev adımlarla ilerledi. Internet dünyası yepyeni fenomenler ve yepyeni sosyal medya kanalları ile tanıştı. Bu da yetmedi, bilim insanları insansız hava araçları ve sürücüsüz arabalar konusunda çalışmaya başladı. Yani gelecek sandığımızdan daha da yakında! Sen de bu yıl teknolojinin bu hızlı gelişimine kendini bırak. Biraz eğlence, bolca zaman ve tabi ki yepyeni şeyler bu yıl seni şaşırtmak için hazırlanıyor unutma!
Yeni bir yılda seni heyecanlandıracak pek çok şey olacak. Geçtiğimiz yıl senin için ne kadar kötü geçmiş olsa da yeni yılın en güzel sürprizlerle geldiğini unutma! Yeni yılın bu güzel oyunlarını sende hakkıyla karşılamak istiyorsan, ister kendin için istersen yeni yıl hediyesi olarak DeFacto koleksiyonları her durum için emrinde!

En son yazılar