Dolaplarda Sıkı Yönetim: Army Lace

17.02.2016 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Dolaplar bahara hazırlanırken kışın sert tavrını da yanlarında götürüyorlar. Askeri bir dokunuşla hakinin etkine giren kombinler beyazın parlak etkisiyle yeniden yorumlanıyor. Bu sert çizgileri yumuşatmak ise aksesuarların kendine has tamamlayıcılığına kalıyor. Yeni sezon için sende hazırlanmanın zamanı geldi diyorsan bu yeni düzenle dolabını hizaya sokmanın tam zamanı!16022016-icerikKırmızı çizgilerini belli etDolaplar son birkaç sezondur devam eden karmaşadan sonra bahar eski ama vazgeçilmez parçalarla yeni sezonun çizgilerini belli ediyor. Uzun gömlek, tunikler baharın ılık ama değişken havasına her türlü tam uyum sağlayarak şıklı sınavında her daim arkanda olduklarını bir kez daha gösteriyorlar.
Rahat adım, marş!Kışın ayağımızdan çıkarmadığımız botlar ve postallarla vedalaşma zamanı geliyor. Botların ağır ve kış kokan havasının yerini ise yine beyazın rahat etkisiyle buluşan spor ayakkabılar alıyor. Alternatif arayanlar için ise kolej stilinin olmazsa olmazı Oxford ayakkabılar dolaplara girerek birsi askeri adımlardan sivil düzene geçiriyor!
Sıkıya ne kadar gelebilirsin?Güzellik için bir kadın her şeye dayanabilir diyen bir moda büyüğünden ilham almış olsak da skinny pantolonları sevdiğimiz bir gerçek. Modanın en sıkı parçası olan bu pantolonlarla yeni sezonda da beraber yürümeye devam ediyoruz. Son dönemlerde alıştığımız o renkli modellerden sonra 2016 için gri ve mavinin klasik ama kendinden emin tavrına kendimizi bırakma zamanı!
İhtiyacın olan her şey tamam!Hayatını yanında taşımayı seven kadınlar için büyük çantalar tam birer aşk olsa da, artık onları dolapların gerisine atmanın zamanı geldi. Yeni düzende pratiklik diyen çanta modelleri sezonun yeni yıldızı. Püsküller, desenler, işlemeler, taşlar ve çok daha fazlasına evet ancak yeni sezonda büyük çantalar ne yazık ki asla!
Çizgilerinden emin olan net kadınlar için en az onlar kadar çetin bir koleksiyon DeFacto’dan geliyor. Army Lace koleksiyonu ile yeni ve kuralları belli bir stil oluşturmak için yeni sezonun en son trendleri bir araya geldi. Sen de dolabında yeni bir nizama hazırsan, Army Lace emrinde!

En son yazılar