Zarif Kış Kombinleri

16.02.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

Stilinde zarifliği ön planda tutanlardan mısınız? Kış sezonunun trend giyim parçalarından elegan seçimlerle karşınızdayız. Azıcık romantik hep zarif seçimleri günün her saati keyifle kullanacağınıza eminiz. Şık bir akşam yemeğine giderken ya da güzel bir mekanda bruncha giderken rahatça giyebileceğiniz kombinleri size sunmaya başlayalım.


Kaşe Kaban Zerafeti

2016-2017 kışına damga vuran kaşe kabanları ağırlıyoruz. Sizi yün dokusuyla sıcacık tutacak en zarif seçim kaşe kaban olacak. Bej gri bir kaşe kaban kadınların tercihi olmalı. Erkekler için ise kahverengi kaşe kabanları tercih etmelerini öneririz.


Sıcacık Elbiseler ve Kazaklar

Dolapların vazgeçilmez parçası elbiseler bu sezon çiçeklerle kış aylarına renk kattı! Balıkçı yaka, kahverengi desenli zarif bir elbiseyle göz kamaştıracaksın! Elbisen ve kabanın müthiş bir uyum gösterecek. Erkekler için V yakalı bej kazak modelleri en ideal seçim olacak.

Aksesuarda Sade Seçimler

Atkısız kombininizi tamamlamayamazsınız. Hele bu soğukta! Zarif seçimler için sade modellere yönelin. Kadınlar için bej gri kabanlarına uyacak gri örgü model atkı seçimi çok doğru olacak. Erkekler için de kahve ve beje uyumlu haki şal seçtik.

DeFacto’yla kışı zarif geçirebilirsiniz. Stilinizle göz kamaştırmanız için en şık fikirlerle yanınızdayız. Online mağazamızdan istediğiniz an sevdiğiniz ürünlere ulaşabilirsiniz!

En son yazılar