Yeni Yıl için Kombin Önerileri

13.12.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Aralık ayının yarısını geride bıraktık bile! Yeni yıla git gide yaklaştığımız şu günlerde hepimizin aklında yeni yıl için ne giysem sorusu belirmeye başladı, değil mi? Sana güzel bir haberimiz var, her stile uygun yeni yıl kombinlerini senin için DeFacto koleksiyonu ile bir araya getirdik. Hadi incelesene!


Etek ve Kazak Şıklığı
Yeni yıla alternatif bir kombinle girmeye ne dersin? Klasik elbise kombinleri yerine etek ve kazak kombinlerini tercih edebilirsin. Seni sıcacık tutacak kazaları kalem ve pilise eteklerle kombinleyerek tarzını konuşturabilirsin. Etek seçerken farklı dokuları denemekten çekinmemelisin, biz DeFacto inci detaylı triko kazak ile kadife eteği bir arada kullandık, triko ve kadife sence de birbirine çok yakışmamış mı??

Klasik Şıklık
Eğer kendini en iyi klasik parçalar ile ifade ettiğini düşünüyorsan küçük siyah elbise ile yeni yıla girebilirsin. Her zaman her yerde imdanına yetişecek olan bu joker parçayı trendlere uygun parçalar ile hareketlendirebilirsin. Mesela biz DeFacto dantel detaylı elbiseye daha modern bir enerji katmak için onu uzun kadife çizmeler ile kombinledik.

Kırmızının Gücü
Kırmızı; bir yeni yıl klasiği... Hadi itiraf et yeni yılı düşündüğünde aklında ilk beliren renk kırmızı! Yeni yıla yüksek enerji ile girmek isteyenlere önerimiz kırmızıyı tercih etmeleri. Biz DeFacto kısa gece elbisesi ile deri görünümlü topuklu ayakkabıyı bir arada kullandık, beğendin mi?

Yeni yıl için ihtiyacın olan her şey yüzlerce seçenek ile DeFacto koleksiyonunda, bir tık uzağında. Hadi keşfetsene!

En son yazılar