Çabasız Şıklığın Kodları

18.05.2018 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Yoğun iş temposu ve şehir hayatının koşuşturmacasına ayak uydurmaya çakışırken gardırobumuzdaki kullanışlı parçalar daha da fazla önem kazanıyor. On dakikada giyinip evden çıkabileceğimiz kombinler hepimiz için hayat kurtarıcı oluyor. Sen de günlük hayatında çabasız şıklığı yakalamak ister misin? Hızlı ve şık kombinlerin için ihtiyacın olan kilit parçaları DeFacto koleksiyonuyla bir araya getirdik. Hadi, keşfetsene!

Çabasız şıklığı yakalaman için ihtiyaç dutacağın en temel parçalardan birisi rahat ve şık pantolonlar. Klasik bir denim ya da kumaş pantolona yapacağın yatırım çok işine yarayacaktır. Kombinini sezon trendlerine uydurmak için tek yapman gereken şey DeFacto kolları dantel aplike uçlu çizgili bluz gibi 2018 ilkbahar yaz sezonu trendlerine uygun bir bluz seçmek. Babetlerini de ayağına geçirdin mi çıkmaya hazırsın!
asimetrik erkek kazak
erkek kırçıllı bere
erkek kırçıllı bere

Rahat ve şık bir kombin için içerisinde kendin gibi hissettiğin parçaları seçmelisin. Getçekten stilini yansıtan klasik parçalar ile günlük kombinlerini çabasız bir hale getirebilirsin. DeFacto kareli gömlek ve pantolon kombinini trendlere uygun şapkan ve sırt çantan ile tamamlayabilirsin.
asimetrik erkek kazak
asimetrik erkek kazak
siyah erkek kemer
Günlük stilinde çabasız şıklığı yakalaman için, ihtiyaç duyduğun bütün parçalar yüzlerce seçenek ile bir tık uzağında DeFacto’da. Hadi, son trendlere uygun DeFacto koleksiyonuna bizimle beraber göz atsana!

En son yazılar