Aralık Ayının Favori Rengi: Kırmızı

19.12.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Yeni yıl ile bağdaşan aralık ayınının en çok tercih edilen ve en çok sevilen rengi hiç şüphesiz kırmızı. Girdiği her kombine enerji katan kırmızı rengi senin için kombinledik. Her stile uygun kırmızı renkli kombinler ile gardırobuna yeni yılı getiriyoruz. Kırmızının en güzel halleri DeFacto koleksiyonunda, göz atmaya ne dersin?


Trend Şıklık
Sezon trendlerine biraz göz gezdirdiysen zincir ve bağlama detaylarının oldukça moda olduğunu fark etmişsindir. Eskilerin punk trendinin modern bir yorumlaması olan metal detaylar ile klasik kombinlerine farklı bir enerji katabilirsin. DeFacto triko tunik ile siyah skinny jean ikilisini deri ceketler ile tamamlayarak sokak stilini bir üst seviyeye taşıyabilirsin.

Rahat ve Spor Şıklık
Rahatına düşkün moda severler için sweatshirtler kışın vazgeçilmez parçalarından birisi. Bazılarımız için yaşımız kaç olursa olsun çizgi film karakterlerinin farklı bir yeri vardır. Eğer sen de onlardan birisi isen 90’larda büyüyen çocuklar için bambaşka bir yere sahip olan Bugs Bunny ile kombinlerine enerji katabilirsin. DeFacto sweatshirt ile jean pantolon ikilisi aralık aynının en sevimli kombini olmaya aday!

Flannel Şıklığı
Bu senenin en büyük yükselişini yaşayan parçalardan birisi de flannel gömlekler oldu. Her türlü stil ile kullanımına moda haftalarında ve moda ikonlarının sokak stillerinde şahit olduk. Eğer sen de trendleri yakından takip ederek flannel gömleklere gardırobunda yer açmak istiyorsan DeFacto kareli tunik ile mom jeani kombinleyerek başlayabilirsin. Spor ayakkabılar ile tamamlayacağın kombininle sokakları keşfetmeye hazırsın!

Aralık ayının favori rengi kırmızının en güzel tonları DeFacto koleksiyonunda. DeFacto koleksiyonundaki üzlerce kırmızı parça ile stiline renk katabilirsin, hadi keşfetsene!

En son yazılar