Yılın Rengi: Rose Quartz & Serenıty

18.12.2015 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
İçimizdeki rengi ortaya çıkarmanın zamanı geldi! Sezonun renkleri kendisini gösterirken son sözü söyleyen yine renklerin uzmanı Pantone oldu. Renk denildiğinde boyadan grafiğe, modadan resme kadar her konuda gönlümüzde yeri olan Pantone bu yılın rengini açıkladı. Geçtiğimiz yıl bizi marsala ile tanıştıran marka bu yıl tek bir renkle sınırlı kalmadı ve iki farklı renk seçeneğiyle bizi içten fethetti! Şimdi bize düşen ise rengimizi seçmek ve eğlenceye katılmak!

17122015-icerik

Pantone bu yılın pastel bir yıl olacağı konusunda kararlı. Seçtiği her iki renginde bu tonlarda olması da bunun en güzel kanıtı. Bu renklerden ilkinin pembenin bir tonu olan rose quarts olması da bizi modaya bu yıl pembe gözlüklerle bakmaya davet eder cinsten! Yumuşak bir tonu olan bu rengin toz pembeyi çağrıştırdığını da inkâr etmemek gerekiyor. Yumuşacık kazaklarımızdan, skinny pantolonlarımıza kadar bu rengin keyfini çıkarmaya hazırsak, şimdi pembiş gözlüklerimizi takma zamanı!
Yılın ikinci rengi ise pembenin yumuşak ve eğlenceli parti havasının karşısın sofistike havasıyla dimdik duran Serenity! Biraz gri biraz mavi olan bu rengin bu sezon ofislerden sokaklara kadar her yerde cool havasıyla bizimle olacağını şimdiden söyleyelim. Özellikle gri tabanlı oluşu bu renge olan ilgi ve sevgimizi arttırıyor. Gömleklerden, pantolonlara, ceketlerden hırkalara kadar bu renkle buluşmaya hazır mısınız?
Pantone’nin bu yıla özel seçtiği bu iki rengi tek tek kullanmak kadar her ikisini birarada kullanmak da harika bir seçim olarak bizi bekliyor. Sportif bir etki yaratmak için rose quartz ve serenity birarada mükemmel bir uyum gösteriyorlar. Hafta sonları için seçiminiz chino pantolonlardan mı olur yoksa sezonun trendy etek modellerinden mi bilemiyoruz ama hangi renkleri seçeceğiniz konusunda bir tahminimiz var!
Sezonun trendlerini ise yine DeFacto sizin için açıklıyor! Ne giysek diyenlerden seçimini çoktan yapmış olanlara kadar herkes için mutlaka bir DeFacto var! Senin DeFacton hangisi?

En son yazılar