Dolapların 4 Süper Kahramanı

18.02.2016 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Süper kahraman olmak kolay değil şu hayatta… Sürekli sorun çıkan koskoca şehirlerde herkese yetişmek için tüm süper günü kullanmak mı dersiniz yoksa saçma saçma şeyler yüzünde size takıp olay çıkaran düşmanlar mı? Görev bu kadar zor olunca tabii ki her süper kahramanın bir yardımcıya ihtiyacı oluyor. Batman’in Robin’i, Zeyna’nin Gabriel’i olmaza onlar nasıl bunca olaya yetişebilirlerdi değil mi? İşte dolaplarımız da tam bu mantıkla işliyor! Süper kahramanlarımız olan klasikler ve sezonun yıldızları her ne kadar stil savaşlarında bizi sonuna kadar savunsalar da onlarında biraz yardıma ihtiyacı olduğu bir gerçek! Onların yardımcılarını merak ediyorsanız, sizi böyle alalım ve sizi dolaplarımızın gizli kahramanlarıyla tanıştıralım!19022016-icerikKahraman 1: ÇantalarÇantaların nesi gizli kahraman şimdi diyebilirsiniz. Ancak siz hiç doğru bir çantanın kombininize katacağı Adriana Lima etkisini düşündünüz mü? Ya da bu kombinde eksik bir şey var dediğinizde çantanızı değiştirip işte şimdi olduğu dediğiniz hiç olmadı mı? Onlar dolaplarımızın en önemli tamamlayıcısı en gizli kahramanları. Çantalarımıza olan aşkımız boşa değil yani.
Kahraman 2: TakılarHer süper kahramanın onunla özdeşleşmiş bir silahı bir aksesuarı mutlaka vardır. Biliriz ki en zor zamanda onunla masumları kurtaracak ve günün kahramanı olacak. Süper kahramanların günü kurtaracak süper silahları varsa bizimde kombinleri yeniden yaratacak takılarımız var! Dolaplarımızın en önemli detaylarından olan kolyelerden küpelere, bileziklerden saatlere tüm takılar en gizli silahımız olarak her zaman hazırlar. Kombininiz çok mu düz geldi hemen bir kolye yardımınıza koşar, bilekleriniz çok mu boş görünüyor bir kelepçe bilekliğe ne dersiniz?
Kahraman 3: AyakkabılarAyakkabılar bizim için tek başlarına birer aşk olsalar da gün sonunda onlarda dolaplarımızın en önemli tamamlayıcılarına birisi. Hatta süper starlar arasında adlarını da anmamak olmaz. Ne de olsa hepimizin önce ayakkabımızı seçip sonra ona göre kıyafet seçmişliğimiz mutlaka vardır. Kendileri tek başına bir süper kahraman mı yoksa yardımcı mı tartışmaya açık olsa da, topuklu ayakkabı modellerinden, spor ayakkabılara; Oxford ayakkabılardan dolgu topuklara kadar her modelin gönlümüzde yeri apayrı!
Kahraman 4: Şapkalarİşte karşınızda tam bir gizem ustası! Berelerden, fötr şapkalara; hasır şapka modellerinden polar berelere kadar onlarca modeliyle stilimizin tamamlayıcısı şapkaları es geçmek olmazdı elbette. Aksesuar dediğimizde dediğimizde şapkalar tüm parçalarına arasından sıyrılarak en elegan halleriyle karşımıza çıkıyorlar. Kışın yağmurlu günlerinde ya da yazın sıcak güneşinin altında tarzımı ilan etmeye hazırım diyorsanız tek yapmanız gereken sözü şapkanıza bırakmak!
Dolaplarımızın süper kahramanları ya da onların tamamlayıcısı aksesuarlarımız… Hepsi şıklık yarışında e büyük müttefikimiz olarak bizi bekliyorlar. Bu yarışta sen de kendini göstermeye hazırsan şapkadan ayakkabıya takıdan makyaj ürünlerine kadar aradığın her şey DeFacto’da!

En son yazılar